Mies voisit tulla

Viereeni makoileen peitonalle lämmittään mua. On niin koleeta yksin.
6879
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mukavaa. Lusikassa. Ottaisin joka paikan huomioon ettei tulisi sinulle vilu. Hönkisin ja silittäisin.

Äänestä
  • Niin olis kivaa mutta toi hönkiminen nyt vaan kuulostaa vähän epäilyttävältä. Voit kyllä hönkiä mutta silleen kohtuudella. 😄

    Äänestä

Ihana ajatus :)

Äänestä

Siitä puheenollen, hommasin vasta uuden lämpöpatterin, saa mukavasti lämpöä kammariin. Suosittelen sullekin :)

Äänestä
  • Kiitos vinkistä mutta nyt kaipaisin enemmän ihmis lämpöä ja läheisyyttä

    Äänestä

  • Aijaa.. no sellaisista asioista ei ole kokemusta minulla. :/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lämmittäis kirjoitti:

Viereeni makoileen peitonalle lämmittään mua. On niin koleeta yksin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu