Pantsen nyrkkeily taidot ?

WWF-lesnar

Kannattaisko pantse mennä nyrkkeilemään jotain oikeata nyrkkeilijää vastaan.

15

577

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kannattiko.sikailla

      Miksi oikeudenkäyntiin täytyi ottaa mukaan bändikaverit, Ja 94v vanha äiti !?

    • väkivaltapantse

      Mistä Pantsen suunnaton väkivalta oikeen kumpuaa ??

      • Kauheetashittiä

        Musiikista.


      • Säästöä

        Tulee halvemmaksi käyttää muijaa nyrkkeulysäkkinä


      • KunVeikkoEläis

        Ei ole miestä vastata teostaan. Menee mamman helmoihin ja julkkisaseman suojaan. Kas kun oikeus käsitteli asian vasta patsastpuhun jälkeen. Olisi ollut erilaista jos tämä olisi ollut julkisuudessa jo ennen patsaan paljastusta.


    • Saasnähäkuinkäy

      Ylihuomenna nähdään minkä tuomion saa vai saako minkäänlaista. Onkohan ollu tarpeeksi näyttöä.

    • säälittävää

      Tönimisestä, ravistelusta ja vittuilusta jos saa tuomion niin aika moni olis tuomiolla jos olisi niin kostonhimoinen puoliso, että vetäisi käräjille. Rouva pyysi lehtitietojen mukaan 4000€ .... buahaaaa - eli kysymys on nöyryytyksestä, oletettavasti. Pikkusumma syytetylle eli ilmeisesti syytön kun ei suostu sitä maksamaan. Rouva on häviäjä vaikka syytetty saisi sakot tönimisestä. Aivan naurettavaa puuhastelua. Tönimiset hoidetaan kotona.

      • huhuhuh

        Eli naisiin kohdistuva fyysinen väkivalta on sallittua mielestäsi??


      • Balaahalaaalaaa

        Ei tietenkään ole mutta eihän tässä olekkaan siitä kysymys vaan julkisesta nolauksesta!


      • rahalla.oikeutta

        Älä pantse selittele. Hakkasit, kuristit ja heittelit esineillä naistasi. Häpeä. Kasva aikuiseksi, yritä edes olla MIES.


    • ämmäaimlegnoie

      Ei tietenkään. Toiseen koskeminen ylensäkään ilman lupaa ei ole sallittua, mutta tämä maailma on mennyt aivan hysteeriseksi. Fyysinen VÄKIVALTA on mielestäni kuitenkin hieman eri asia kun tässä esille tulleet asiat. Tarvitaanko siihen lakimiestä jos oletettavasti kumpikin on riidellyt toisensa kanssa ja toinen ehkä molemmat ovat" tönineet" toistansa. Pienikin elämän nyrjähdys ja maailma kaatu. En ihmettele vaikka jokatoisella on jotain oirehtivia ongelmia. Nyt en tietenkään puhu oikeista ongelmista joita on mm. psyykkisesti häiriintyneissä ja päihdeperheissä, sairauksien aiheuttamista ongelmista, psykohullujen piinaamilla ihmisillä etc. Tämä lienee kutienkin aivan jostain toisesta maailmasta kuin em.

    • KatjaKoo

      Ihanaa että oikeus voitti. Syrjän paskanpuhumista nyt ei kukaan järki-ihminen voinut uskoa. Kaikkea hyvää Sinisalolle, helvetti on ohi.

    • ihme.puolustelija

      Joku idiootti puhuu tönimisestä ! Et ole tainnut LUKEA ja tutkia tapausta mitä on todella tehty?? Väkivalta on ollut aikas rajua ja raakaa.

    • kuristusote

      Pantsella taitaa olla henkisiä ongelmia, Väkivalta on hänelle aivan luontaista käytöstä. Ja tuo "tuomio"! Aivan liian pieni.

    • Kohtaraukaisee

      Hakeeko seuraavaksi huomiota viemällä Suomi 24 palstan mielipiteitä tapahtumista kirjoittaneet oikeuteen? Miten käy hovissa - Saako vaimo kakkua ja Pantse miljuunakorvaukset? Häpäistäänkö Eppujen patsas spraymaalilla? Tuleeko Ylöjärvelle ratikka vai metro? Rakennetaanko Aron rantaan ja Panze muuttaa sinne? Jos hovin tuomio ei miellytä, myöntääjö KKO valitusluvan? Jos radion avaa niin soiko siellä Bowie tai Karma?

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      50
      3844
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      105
      3425
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      34
      2791
    4. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2448
    5. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      20
      1869
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      5
      1809
    7. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      185
      1756
    8. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      27
      1487
    9. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      386
      1459
    10. Huomenta kulta

      En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo
      Ikävä
      9
      1238
    Aihe