Jos mä sulle

sitä kikulia annan saan tulla rapsuttaan sua muutenkin kun siltä tuntuu. Ja voi alkaa tuntua useastikin.
6267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Meni nyt jotenkin fiilikset.

Äänestä

Tuu antaaan.

Äänestä
  • Ihan noin vaan voi tulla. Arvatenkin pitäisi jotain sopia.

    Äänestä

Sitä hellyyttäkin tarvitaan ❤

Äänestä
  • Voi kumpa saisin suudella miestä niskaan, mut ku se on niin vihainen, ni ei onnistu.☹

    Äänestä

on antamassa meikäläiselle kikulia, tai suukkoja ja haleja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hellyyttätahtoo kirjoitti:

sitä kikulia annan saan tulla rapsuttaan sua muutenkin kun siltä tuntuu. Ja voi alkaa tuntua useastikin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu