että persut on käyneet Soinin luonarukoilemassa soinia takaisin persujohtoon? Ovat huomanneet pöljemmätkin että hallaahon komennossa käy kuin pvl; n kävi.
Soini otettaisiin juhlasaatossa vastaan ja julistettaisiin ikuiseksi persudiktaattoriksi.
Samassa ovenavauksessa putkonen ruoskitaan pihalle kujanjuoksussa.
Soini otettaisiin juhlasaatossa vastaan ja julistettaisiin ikuiseksi persudiktaattoriksi.
Samassa ovenavauksessa putkonen ruoskitaan pihalle kujanjuoksussa.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Totta on kyllä että lepakkosi ovat irti vintilläsi.
Laita sinne verkkoja joihin ne pysähtyy, ennen kuin tulee enempiä tuhoja.
No Soini on edelleenkin se kaveri, joka oli perussuomalainen.
Tässä nykyisessä persujengissä ei ole yhtään varteenotettavaa politiikkoa, kaikkein vähiten " kansankiihottaja" Halla aho.
Nykypersut luokitellaan " rääpälepolitiikkojen jengiksi".
Totta se on. Nöyryyden osoittamiseksi konttasivat pyynnölle stadin keskustasta Iivisniemeen. ja pitivät portailla rukouksen. Soini sanoi, ettei riitä; tulkaa ensi kerralla käsillä kävellen, kiivetkää perse edellä koivuun ja esittäkää pyyntö latinaksi.
Minä+luulen,+että+Timo+ei+ottanut+kavereita+sisään+senkin+takia,+että+oikasivat+Matinkyän+kautta+Iivisniemeen+ja+putosivat+metrotyömaälla+kuoppaan,+joka+oli+täynnä+vettä.
Mutta+todellisuudessa+Timo+Soini+on+edelleenkinMr.+perusomalainen+ja+Halla+aho+on+runotietentohtori+/+sivari+ja+sekundarasse.
Persut+on+tulevaisuudessa+4-5+%+puolue+ja+tämä+perustuu+siihen,+että+Suomen+kansasta+tuonverran+on+vähäjättöisiä.
Aatu teki kirjoitusvirheisiä, korjaa
Kirkkoslaavilla esitetty rukous ei tehonnut Timppaan, vaikka se esitettiin polvillaan anoen?
Peruilta housut puhki polvien kohdalta? Kertoo Soinin luona käynnistä?
Voi hyvänen aika!