Paras koodari julkkismaailmassa

Kuka koodaa parhaiten? Kuka saa koodattua ketjut pois foorumilta? Kenen koodipeukalo ei todellakaan ole keskellä kämmentä? :D Taas on ketjuja koodattu kateisiin. Kylläpä harmittaa. Ainakin koodaria, koska miksi hän muuten olisi koodannut? :D
3158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aloittaja voisi etsiä naisen, töitä ja harrastuksen niin ei harmittaisi niin paljoa.

Äänestä
  • HEH HEH vai oikein naista toivot Kososelle. Se on Jassun menettänyt, eikä kukaan muu sille kelpaa. No ei sitä kyllä enää kukaan huolisikaan, kun menetti järkensä Jassun jätettyä sen jo vuosia sitten.

    1Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


PyllyseksiJaFrittaatta kirjoitti:

Kuka koodaa parhaiten? Kuka saa koodattua ketjut pois foorumilta? Kenen koodipeukalo ei todellakaan ole keskellä kämmentä? :D Taas on ketjuja koodattu kateisiin. Kylläpä harmittaa. Ainakin koodaria, koska miksi hän muuten olisi koodannut? :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu