Haluatko nainen sisääsi mieluumin?

Prinssinakkia vaiko Hk-sinistä?
8212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tänään on uunimakkarapäivä.

Äänestä

haluan huumorintajuisen ja välittävän,ihanan miehen.....kiitos :)

Äänestä

Juustomakkaraa, nam.😋

Äänestä
  • M-nainen antaa sinapit päälle

    Äänestä

  • Peräsuolesta_nam kirjoitti:

    M-nainen antaa sinapit päälle

    Enpäs sitä tiedä😂 En M.

    Äänestä

Siitä tarjottavasta on parasta ennen päivä jo aikaa sitten mennyt.

Äänestä

olen kasvissyöjä. Löytyykö mehevää munakoisoa?

Äänestä

eiku sun.......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mietinruokalistaa kirjoitti:

Prinssinakkia vaiko Hk-sinistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu