Milloin lopetat ihmisten sorron?
https://www.youtube.com/watch?v=VS8GIqjPVHM&feature=youtu.be
Aamulla varhain kivääriin tartuin. Oi, bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao. Aamulla varhain kivääriin tartuin, sen käänsin kohti sortajaa. Aamulla varhain kivääriin tartuin, sen käänsin kohti sortajaa.
https://www.youtube.com/watch?v=VS8GIqjPVHM&feature=youtu.be
Aamulla varhain kivääriin tartuin. Oi, bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao. Aamulla varhain kivääriin tartuin, sen käänsin kohti sortajaa. Aamulla varhain kivääriin tartuin, sen käänsin kohti sortajaa.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Sorto on toinen luonto.
Sipilän ainoa tavoite on ajaa mahdollisimman paljon ihmisiä itsemurhaan!
Ja tapattaa matuilla kantaväestöä.
Lestu Siipilä, noudattaa lestadiolaisia sairaita ajatuksia?? Ei kai voi olla muu kuin konttii lestujen herätyskokouksissa ja luulee olevansa SYNNITÖN??Eukko parkuu naama irvessä kuollutta poikaansa?? Teki poju nimittäin itsemurhan, sellainen Sipilän lestuperhe??Nähdään taivaan portilla ja pipilä hel..... portilla??
Niin näkis vaan tuon kiväärin ja lisää niitä ja ay-väenkin heräämisen , mutta saavat vaan pomppulinnoja aikaan senaatintoreille eli ovat myös täysin epäluotettavia.
Olet halpamainen valehtelija, Rinteen oppipoika.
Sitten kun ihmiset älyää olla äänestämättä tuota mulkkua.
Ei sitä ihmiset äänestäkkään vaan lestat.
Ihmiskunnan pitää panostaa avaruusmatkailuun et pääsee Sipilää karkuun jollekkin toiselle planeetalle.
Se on yleislakko! Saatana.
Sipilä lopettaa sorron viimeistään 1.3.2019. Suunnilleen siihen asti ay-liike jaksaa yrittää sätkiä ihmisiä sortamassa.
HALLELUJAA ON 100 VARMAA LAKOT ALKAA LESTAN LYSTIT LOPPUU KOHTA HERRA KUHTUU OMIAAN SANO rokka. MUISTA KETKU KAHTOO 3 ELOKUVAA VIIMEINEN RISTIRETKI JA VALTION VIHOLLINEN JA TUOMION TEMPPELI TULEVAISUUTESI SINULLE SELVIÄÄ TAATUSTI.
Kyllä tästä rikollisuus ja ryöstömurhat saadaan nousuun!
Hävetkää!
Sipilä on tehnyt hyvää työtä.
Te vaan haluaisitte rahaa ja röhnöttää karsinassanne ja me muut emme halua sitä maksaa.
Nyt harmittaa?
Millon aloittaja lopttaa julkisella paikalla runkkauksen?