Suomi Porno On Paskaa

Pysynulkomaalaisissa

Suomi porno on kieltämättä alatasoista ja epämiellyttävää katseltavaa.

Naiset pornotähdistä amatööreihin ovat kaikki kuin petolinnut perseitä. Amatöörit ovat kaikkea siiderivalaista ohut tukkaisiin harakoihin. Pornotähdet ovat taas enemmän tai vähemmän miehekkäitä rekkalesboja muistuttavia justiinoita.

Eipä taida Suomalaisessa pornoteollisuudessa olla paksuhiuksisia kauniita nuoria naisia, jotka ulospäin ovat viattoman oloisia, mutta osaisivat näytellä (tai olisivat) tuhmia ja seksiä janoavia, jotka osaisivat puhua rivoja kameran edessä.

On tosin hyvä asia että suloiset ja kauniit Suomalaiset naiset pitävät itseään korkeassa arvossa, eivätkä lähde pornoteollisuudelle, mutta kyllä välillä haluaisi nähdä kauniita suomalaisia teinejä pornovideoilla.

0

237

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään

        Kaikkosen erityis­avustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po
        Maailman menoa
        110
        5017
      2. Niin voimakkaat tunteet

        Että ajattelin hänen olevan se elämän rakkaus. Silmien edessä vikitteli toista ja hyvästelemättä hylkäs niin tyhjyys jäi
        Ikävä
        20
        2887
      3. Nainen, sinä viisas ja ymmärtäväinen

        sekä hyvällä huumorintajulla varustettu. Kun kaikki muut ovat kaikonneet, vain sinä olet jäljellä. Ellet kestä kirjoituk
        Ikävä
        24
        2734
      4. Puhe on halpaa

        Katso mitä hän tekee.Teot kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.Uskokaa punaisia lippuja.Hyvää yötä.
        Ikävä
        44
        1906
      5. Halaisin sua mies

        Jos voisin 💗
        Ikävä
        25
        1826
      6. Oletko harrastanut

        seksiä kaivattusi kanssa? 🤔
        Ikävä
        141
        1723
      7. Onkohan meillä kummallakin joku pakkomielle toisiimme

        Vähän luulen että on..
        Ikävä
        152
        1590
      8. Miksi miehet hermostuvat tyhjästä?

        Olen tässä viimeisen vuoden sisään pudottanut melko reilusti painoa mikä on sitten saanut useammankin lähipiirin aiemmin
        Sinkut
        113
        1551
      9. Nainen, se on vain karu totuus, että

        sinut on luotu synnyttämään ja mies siittämään. Niin on luomakunnassa säädetty ja niin se on. Sinut luotiin heikoksi ja
        Ikävä
        282
        1479
      10. Joko aiheuttamani pettymys

        on lieventynyt? Toivottavasti. Uskallan heittää lentosuukon näin etäältä ja nimettömänä 😘.
        Ikävä
        95
        1403
      Aihe