Suomi porno on kieltämättä alatasoista ja epämiellyttävää katseltavaa.
Naiset pornotähdistä amatööreihin ovat kaikki kuin petolinnut perseitä. Amatöörit ovat kaikkea siiderivalaista ohut tukkaisiin harakoihin. Pornotähdet ovat taas enemmän tai vähemmän miehekkäitä rekkalesboja muistuttavia justiinoita.
Eipä taida Suomalaisessa pornoteollisuudessa olla paksuhiuksisia kauniita nuoria naisia, jotka ulospäin ovat viattoman oloisia, mutta osaisivat näytellä (tai olisivat) tuhmia ja seksiä janoavia, jotka osaisivat puhua rivoja kameran edessä.
On tosin hyvä asia että suloiset ja kauniit Suomalaiset naiset pitävät itseään korkeassa arvossa, eivätkä lähde pornoteollisuudelle, mutta kyllä välillä haluaisi nähdä kauniita suomalaisia teinejä pornovideoilla.
Suomi Porno On Paskaa
Pysynulkomaalaisissa
0
238
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1482493
- 1801718
- 921588
- 691543
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k6945- 80938
- 68871
- 60840
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes186823- 61808