Apua!!!!!!

Olen ihastunut minua 7vuotta vanhempaan poikaan, joka on playboi ja ujo tyttöjen kanssa. En ole koskaanntavannut häntä. Hän on komeaja lihaksikas, ja näyttää pupulta. Katsokaa kuvahaku Jeon Jungkook bts.
4397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

KUULE MITÄ???
Minulla on täysin sama ongelma!

Äänestä
  • Aloittaja

    Oi ei!! Miten tämän voisi tehdä, kun hän asuu maailman toisella puolella

    Äänestä

Anteeksi hyvä Neiti Trolli..mutta millanen yhtälö on Playboy ja Ujo poika?
Sellanen yhtälö vetää totaaliset errorit..Jos Playboy on niin tuskin silloin kovin ujo on tyttöjen seurassa vaan on niitä joka sormelle.

Äänestä

OGM

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bibiniak kirjoitti:

Olen ihastunut minua 7vuotta vanhempaan poikaan, joka on playboi ja ujo tyttöjen kanssa. En ole koskaanntavannut häntä. Hän on komeaja lihaksikas, ja näyttää pupulta. Katsokaa kuvahaku Jeon Jungkook bts.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu