Reino Nordinin laulamisen osaaminen on jo aiemminkin kuultu.Laulajanäänellä ei ole sitten miestä suinkaan siunattu.Uskomatonta mitä niikseen tulee.
Samaan matalataajuuksien kuningatarosastoon kuuluu ehdottomasti IHANA Jenni Vartiainen jonka laulut jättävät aina kuulijan kysymyksen partaalle.Nämä kaksi artistia kuuluvat eittämättä suomen kaikkien aikojen surkeimpien artistien kärkeen.
Kysymys kuuluukin koska kansa on kypsä pääsemään eroon näistä dekoratiivisista artisteista?
Roskat pois
Hikhikka
2
127
Vastaukset
- Anonyymi
Reino on yksi Suomen parhaimmista laulajista että tiedoks vaan mä lähen menee...
- Anonyymi
Reinon biisit imelää skeidaa mut jotain on pakko hänenkin yrittää, ei sit skulaa yhtään
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_242532Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.581893Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup181544Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua151162Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu3011139- 2591012
- 63975
- 146913
- 51882
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.113847