tositarinoita hullujenhuoneelta ...

2209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pitäisköhän noista suurimman osan kattoo syyllistä vaikka omasta vessan peilistään?

kjäh kjäh kjäh
näin se vain on

Äänestä

Ite kerran en suostunu tapaamaan sosiaalivirkailijoita jotka halus puhua mulle , niin poliisit tuli hakemaan kotoa klo23 mielisairaalaan. mulla oli jo ennen tätä tosin mielenterveysdiagnoosi. vieläki on traumat että lähtö lataamon voi tulla millon vain ja mistä syystä tahansa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ydhdjdjdjdjddj kirjoitti:

https://blogbook.fi/juhakurvinen/tositarinoita-hullujenhuoneelta/

Onko tämä työttömien tulevaisuus? Pikkulintujen laulua asiasta on jo kuultu...
https://seura.fi/asiat/ajankohtaista/tyoton-niskuroi-kunta-haki-holhouksen-alaiseksi-professori-passinpaista-harvoin-olen-nahnyt-viranomaiselta-nain-aiheetonta-ilmoitusta/

Että tämmöstä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu