Ilmeisesti joku palstanpitäjistä on osakkaana Kuumassa, kun minkäänlaista kritiikkiä ei julkaista tällä palstalla. Asia on Tampereella yleinen keskustelunaihe.
LAUKONTORIN SAUNAN YMPÄRISTÖ
paska-haisee
10209
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Aamulehdessä/mielipiteissä tällä viikolla oli kirjoitus Laukontorin siivottomuudesta. Vihdoinkin! Saunarakennuksen seinustalla valtavat määrät muovilaatikoita, kuljetuskärryjä ym. ym. roinaa. 3 kpl valtavaa konttia "mainostamassa" ja haisemassa ravintolan edessä. On siinä turisteilla ihmettelemistä. Eikö näille torin roskavankkureille muuta paikkaa keksitä? Entäs sitten ravintolan avovarasto?
Joko rotat kulmille ovat pesiytyneet?
Ovat ! Ja kirjoittelevatkin vielä !
Hieno ja kiva ympäristö, käykää ja osallistukaa, saunokaa nyt kun on kiva ja tyylikäs paikka.
Harvoin täällä on noin maulla tehtyä kuin koko tuo bisnes ja look.
Kiitos tästä, kyllä tulen asiakaaksi, edelleen.
( enkä ole osakas enkä omistaja, vaan menestyjä joka on käynyt muuallakin. )
Ehkä oletkin sokea!
Ehkä et näe metsää puilta!
Asennevamma trelainen näkee kaikessa ja aina negatiivista ja huonoa, no voi koita kestää itseäsi.
No voi voi! Ehkä et näe saunarakenusta/ravintolaa paskavankkurien takana. Olet ehkä tottunut asumaan ja syömään roskiksen vieressä. Asennevammani on tosiaan että en syö roskiksessa tai sen vieressä. Parasta on että minun ei siellä tarvii käydä. Eikä yhtään itketä.
"Ehkä et näe saunarakenusta/ravintolaa paskavankkurien takana. Olet ehkä tottunut asumaan ja syömään roskiksen vieressä. "
No voi voi, minä syön kyllä siinä Löylyn ravintolassa sisällä, eikä siellä ole kuin kivat näkymät ja hyvä palvelu, samoin saunassa on kivaa.
Mene hyvä lapsi sisälle sinne niin ymmärrät kyllä miten voi ihminen nauttia narisemisen sijaan ja saunan jälkeen syntymäkatkeruuskin vähenee ja kateus unohtuu, tervemenoa kokeileen oikein sisälle!
Kaikkea kivaa neidille/rvalle saunahetkiin ja nautinnollisiin lounaisiin shampanjan kera.
Mikä tämän keskustelun otsikko on?
No nythän se Kuuman edusta on oikein hieno! Onko paskaputket haljennu?