Mielestäni parhaat urheilukanavat ovat Viasat Sport, Ruutu ja Eurosport (jota on muuten 1 ja myös 2). Canal jää hännille. En ole intohimoinen Formula-fani, joten mulle riittää katsominen maikkarilta jälki käteenkin. Canalilta voisin kaivata lähinnä Yleisurheilun Timanttiliigaa ja joitain tennisturnauksia.
Aika ovelasti on nuo lajit jakautuneet. Jos on kaikkiruokainen urheiluhullu, niin joutuu hommaamaan nuo kaikki paketit. Sitten kun saisi vielä Fox Sportin ja ESPN:n. :)
Urheilukanavista
kanaspagetti
1
202
Vastaukset
- innanen_ole_hiljaa
Niin kauan kun ei ole mahdollista kytkeä selostusta pois (jää vain ns.kenttä-ääni) en edes harkitse minkään kanavapaketin tilaamista. Kaikki pelit jotka olen halunnut nähdä, olen katsonut ilmaiseksi netin kautta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 643980
- 663742
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa1113595SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p652957- 732786
- 562271
Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.571595Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411185Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1171172Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.1271168