kuka pahoinpiteli Maria Sidin paistinpannulla-----

Iltasa-Sanomasa Sidi kertoo että ensimmäinen mies pahoinpiteli häntä lyömällä paistinpannulla päähän...
Muistaako joku ukkelin nimen?
65545
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Joku Ulkomaalainen mies. Muistaakseni italialainen kokki.

Äänestä

Jutussa Sidi puhui golleekasta ex puolisonaan eli joku näyttelijä tai ohjaaja joka uuden puolisonsa kanssa alkoi dissaamaan häntä!

Äänestä
  • *kollega

    Äänestä

Koston pelko on suuri joten kaikki vanhat tiedot on putsattu ja ukko on piilossa!!

Äänestä

Tekoäly ehdotti Janne Virtasta.

Äänestä
  • Ei mitenkään voi olla Janne. Eihän Janne pahoinpidellyt Hanna-Riikka Siitosta! Tuo Maria Sidin ex-puoliso jatkoi pahoinpitelyä seuraavassa suhteessaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuumii kirjoitti:

Iltasa-Sanomasa Sidi kertoo että ensimmäinen mies pahoinpiteli häntä lyömällä paistinpannulla päähän...
Muistaako joku ukkelin nimen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu