Miljonääri Pekka pettää Mailista

Näin kuulin. Miloinkohan tämä on otsikoissa.... Se Mailis on muuten roteva ja isokokoinen, näin. Vaikuttaa hyvin yksinkertaiselta, vai eikö vaan välitä mitä mies tekee kun miehellä massia
10932
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Niin ne naiskentelee rahattomatkin miekkoset heti vierasta naista, kun vaan on mahdollista. Mies menee heppinsä näyttämään suuntaan, vaikka nuoret tuoreet vaimot uskottelevat muuta.

Äänestä

Heillä on avoin suhde, joka on myös median tiedossa.

Äänestä

Tää Pekka lienee Suomen kadehdituin mies?
Se on miljonääri ja sijoittanut fiksusti rahansa kuuliaiseen ja kauniiseen kotivaimoon joka tekee kaikki kotityöt. Lisäksi Pekka on pystynyt parantelemaan naista mieleisekseen, esim ostamalla sille isot tissit.
Ja huhujen mukaan Pekka voi vielä käydä vieraissakin! Voi vitsi mitä elämää!
Veikkaan että Pekan toinen nainen on joku pienitissinen älykkö, ihan balanssin vuoksi.

Äänestä

Ainaskin tuttu sanoi, tolla miehellä on joku juuri täysi-ikäinen tytteli. Ai siis Mailis hyväksyy ja heillä avoin suhde??? Yäk!!!!!

Äänestä

Hyi se pekka on limasen olonen äijä. Eikä sais silikonisussuja ilman että ois rikas. Aivan kaamee, se oli siinäkin ohjelmassa kun oli kaks täys bimboa jotka koitti perustaa surkeaa yritystä. Mut toi että avoin suhde, hyi! Eik ukko oo yli 40??? Leikkii kuin teinipoika

Äänestä

Molemmilla on siis muita eikä vain Pekalla. Joillekin sopii erilainen suhde kuin toisille. Eikai siinä mitään väärää ole jos se heille passaa.

Äänestä

Kuka helvetin Pekka? Eikö sillä oo sukunimeä?

Äänestä

Saavat suhteen parhaat puolet ja sen lisäksi voivat käydä harrastamassa muiden kanssa seksiä . Kuulostaa unelma suhteelta näin miehen näkökulmasta

Äänestä

Täällä myös yksi avoimessa suhteessa oleva ja en voi kuin suositella.

Äänestä

Saavat myös jakaa muilta ihmisiltä mahdollisesti saatavat taudit, lehtolapset, jne. Aika epävakaata tuollainen parisuhde-elämä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Sadddd kirjoitti:

Näin kuulin. Miloinkohan tämä on otsikoissa.... Se Mailis on muuten roteva ja isokokoinen, näin. Vaikuttaa hyvin yksinkertaiselta, vai eikö vaan välitä mitä mies tekee kun miehellä massia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu