Seksilelut, itseltäni ei löydy vielä kovin montaa

iltaa, olisin kiinnostunut tietämään millaisia seksileluja omistatte/käytätte?

5

460

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Runkkariaboii

      Omistan sauvoja, anaalitappeja, penisrenkaita, penispumppu, tekopillu (turhake), ja noh, ei nyt leluja mutta todella kattava valikoima lähes kaikenlaisia naisten vaatteita ja parit korkkarit. Eniten näistä koukussa olen anaalitappeihin, sukkahousuihin ja mekkoihin. ;)

    • enttententten

      Miten toisten omistamat lelut vaikuttavat omiin yksilöllisiin kiinnostuksen kohteisiisi tai tarpeisiisi lelu-teemassa? Miksi et kerro omista tarpeistasi ja sitten tiedustele suosituksia niihin?

      Yksi pitää yhdestä, toinen toisesta.

    • pori

    • Anonyymi

      Ennen eläkkeelle siirtymistäni onanointini rajoittui lähinnä lukuisilla työmatkoillani tapahtuneeseen Passion Pillow -nimisellä moottoroidulla keinovaginalla herkutteluun hotellihuoneessa aina iltaisin nukkumaan asettuessani. Tuota laitetta ei enää liene markkinoilla.
      Nyt yli seitsenkymppisenä masturboinnista on uudelleen tullut sukupuolinautintojeni pääasiallinen hankintatapa nuoruusvuosieni tyyliin. Nykyisin on markkinoilla tarjolla miehille todella hyviä alan apuvälineitä, joilla saa kunnon seisokin, mahtavia alapään tuntemuksia ja tietysti makeita orgasmeja. Oma suosikkini näissä hommissa on värisevä moottorikäyttöinen, kaukosäätimellä varastettu, kahdella AA-patterilla pelaava Aqua Silks -penisrengas. Tällä apuvälineellä terskan juurta hierottamalla saamani onanian ilo alkaa kiihottavana hierontakohdan kutittelun tuntemuksena ja miellyttävänä, vähitellen voimistuvana alapään jomotuksena. Se muuttuu homman jatkuessa makeiksi, mahanpohjan, pallien ja nivustaipeiden kouristuksiksi sekä tahdosta riippumattomiksi paisuneen kalun nytkähtelyiksi samalla, kun kylmät väreet kulkevat aaltoina reisien ja pakaroiden iholla. Viimeksi mainitut vartaloni alueet alkavat samalla usein kiihottumiseni seurauksena hallitsemattomasti täristä ja rauhoittuvat kokonaan vasta joko onaniasession keskeydyttyä tahi ejakulaation tapahduttua. Laitteellani hieromalla hankin noita edellä kuvaamiani kaikkia upeita aistimuksia kun tasapainoilen laukeamisen rajamailla jopa yli tunnin mittaisissa herkuttelusessioissani, ennen kuin koko lysti huipentuu märkään, herkulliseen orgasmiin.

    • Sisältää mainoslinkkejä, jotka on merkitty * -merkillä.

      Kaupallinen yhteistyö

      Hei kaikki seksileluista kiinnostuneet! Voitte tutustua erilaisiin seksileluihin täällä

    Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lääkäri Ari Miettinen kuollut 50-vuotiaana

      Sillähän on Youtubessa paljon videoita.
      Maailman menoa
      104
      1843
    2. Romanttisinta

      Mitä hän on tehnyt sinulle?
      Ikävä
      60
      810
    3. Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?

      Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,
      Sinkut
      263
      765
    4. 43
      714
    5. Nyt aletaan terveydenhuollossa karsimaan "turhista" operaatioista

      Eräitä toimia ei enää tehdä, vaan yritetään korvata halvemmilla. Nykyään esimerkiksi polven tähystysleikkaukset lähes l
      Maailman menoa
      126
      669
    6. Vieläkö se tarjous

      On voimassa?
      Ikävä
      44
      561
    7. Ketä sinä sitten

      Rakastat?
      Ikävä
      36
      537
    8. Tämmöistähän tämä meillä ollut

      Sanatonta rakkautta.
      Ikävä
      29
      459
    9. Ttp:llä kuontalot ojennukseen

      Ttp n yrittäjä ilmoitti facessa, että ttp: n tiloihin tulee lokakuun eka vkl parturi. Se tulee parturoimaan vähävaraiste
      Haapavesi
      58
      456
    10. Martinan naama Seiskan kannessa

      Tekstinä: konkurssin karut taustat. Mitähän mahtaa vaikuttaa valmennuksiin, kun porukka lukee kuinka paljon imuroinut it
      Kotimaiset julkkisjuorut
      108
      452
    Aihe