Seksilelut, itseltäni ei löydy vielä kovin montaa

iltaa, olisin kiinnostunut tietämään millaisia seksileluja omistatte/käytätte?

5

440

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Runkkariaboii

      Omistan sauvoja, anaalitappeja, penisrenkaita, penispumppu, tekopillu (turhake), ja noh, ei nyt leluja mutta todella kattava valikoima lähes kaikenlaisia naisten vaatteita ja parit korkkarit. Eniten näistä koukussa olen anaalitappeihin, sukkahousuihin ja mekkoihin. ;)

    • enttententten

      Miten toisten omistamat lelut vaikuttavat omiin yksilöllisiin kiinnostuksen kohteisiisi tai tarpeisiisi lelu-teemassa? Miksi et kerro omista tarpeistasi ja sitten tiedustele suosituksia niihin?

      Yksi pitää yhdestä, toinen toisesta.

    • pori

    • Anonyymi

      Ennen eläkkeelle siirtymistäni onanointini rajoittui lähinnä lukuisilla työmatkoillani tapahtuneeseen Passion Pillow -nimisellä moottoroidulla keinovaginalla herkutteluun hotellihuoneessa aina iltaisin nukkumaan asettuessani. Tuota laitetta ei enää liene markkinoilla.
      Nyt yli seitsenkymppisenä masturboinnista on uudelleen tullut sukupuolinautintojeni pääasiallinen hankintatapa nuoruusvuosieni tyyliin. Nykyisin on markkinoilla tarjolla miehille todella hyviä alan apuvälineitä, joilla saa kunnon seisokin, mahtavia alapään tuntemuksia ja tietysti makeita orgasmeja. Oma suosikkini näissä hommissa on värisevä moottorikäyttöinen, kaukosäätimellä varastettu, kahdella AA-patterilla pelaava Aqua Silks -penisrengas. Tällä apuvälineellä terskan juurta hierottamalla saamani onanian ilo alkaa kiihottavana hierontakohdan kutittelun tuntemuksena ja miellyttävänä, vähitellen voimistuvana alapään jomotuksena. Se muuttuu homman jatkuessa makeiksi, mahanpohjan, pallien ja nivustaipeiden kouristuksiksi sekä tahdosta riippumattomiksi paisuneen kalun nytkähtelyiksi samalla, kun kylmät väreet kulkevat aaltoina reisien ja pakaroiden iholla. Viimeksi mainitut vartaloni alueet alkavat samalla usein kiihottumiseni seurauksena hallitsemattomasti täristä ja rauhoittuvat kokonaan vasta joko onaniasession keskeydyttyä tahi ejakulaation tapahduttua. Laitteellani hieromalla hankin noita edellä kuvaamiani kaikkia upeita aistimuksia kun tasapainoilen laukeamisen rajamailla jopa yli tunnin mittaisissa herkuttelusessioissani, ennen kuin koko lysti huipentuu märkään, herkulliseen orgasmiin.

    • Sisältää mainoslinkkejä, jotka on merkitty * -merkillä.

      Kaupallinen yhteistyö

      Hei kaikki seksileluista kiinnostuneet! Voitte tutustua erilaisiin seksileluihin täällä

    Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      86
      4670
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      112
      3870
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      190
      3700
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      70
      2113
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1941
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      79
      1298
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      130
      1182
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      154
      1131
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      51
      1034
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      30
      924
    Aihe