Vesilahdessa vähiten seksiä

Kukasaa

9

588

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kuljunkuningas

      Eikös Vesilahti ole paikka, jossa sisko ja tyttöystävä ovat sama henkilö?

      • Siskoparas

        Siinä ei ole mitään väärä jos rakastaa siskoaan!


    • eiole

      Onko se seksiä että pannaan peitonalla ja lapsia syntyy?

    • Tarstehdäjotain

      Ei oo vapaita naisia joita kiinnostaisi sex peräkamarinpoikain kanssa .Paikallisessa kapakassakaan ei ole nykyisin irtonumeroita jotka lähti patkojanoille kaikkien miesten kanssa ja homma hoitui.

    • Yhyyh

      Pupiruusut on loppuneet Vesilahdelta. Ei ole edes siiderivalaita.

    • Muuttakaajosvielävoitte

      Vesilahti on kuoleva tuppukylä ja se on väistämätön tapaus lähivuosina.Kepulaiset on sen jo ajat sitten päättäneet.

    • VainTyhmäÄänestää

      Kepu on aiheuttanut seksittömyydenkin kunnassa.

    • Jokuoliharrastanut

      Näin näppilänsillan parkkipaikalla käytetyn kortongin.Mahtoikohan sen käyttäjä ollut Lempääläläläinen vai Vesilahtelalainen joka oli harrastanut autossa seksiä parkkiksella.

      • Karvajanne

        Taas on Näppilän seksihullu ollut tarkkailemassa. Kun ei omat pelit pelitä ollaan kateellisia toisille.


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      132
      8364
    2. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      479
      7612
    3. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      221
      5692
    4. Kun täällä kysytään aina vaan naisilta

      Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en
      Sinkut
      96
      4752
    5. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      147
      4644
    6. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      109
      4486
    7. Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa

      Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su
      Maailman menoa
      156
      4447
    8. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      25
      4365
    9. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      13
      4202
    10. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      3840
    Aihe