Minäpä olisin nauris

Jos olisin juures.
Mikäpä olisit jos olisit juures?
11333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Toinen nauris sun vieressä 😉

Äänestä
  • Ettet vaan olis lanttu?
    Lanttu nauriin valepuvussa?

    Äänestä

kyssäkaali

Äänestä

Porkkana olisin.terveellinen ja oranssi.

Äänestä

Minä olen peruna.

Äänestä

Minäpä olisin maa-artisokka!

Äänestä

Lanttu leikkaa

Äänestä

Porkkana varmaan.

Äänestä

Botti on punajuuri. Botti värjää sitten kaiken vaaleanpunaiseksi ja nauraa hykertelee tekojaan

Äänestä

Kaali odottaa matoaan.....

Äänestä

Pakko sanoa babyporkkana, koska mulla oli pienenä oranssi tukka.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Naunaunauris kirjoitti:

Jos olisin juures.
Mikäpä olisit jos olisit juures?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu