Olisi kiihottavaa katsoa vierestä kun useampi mies panisi vaimoani. Olisi esim. mökkiviikonloppu jossa miehet naisivat vaimoani koko viikonlopun.
Fantasiaako
38
2515
Vastaukset
- NahatonHki
Minulla samankaltaisia fantasioita...
- Kivapate
Missäpäin olette
- NahatonHki
Keltä kysyit? Kts. nimimerkki😉
- Wej
Kiihottais osallistua onkos vaimo myös halukas antamaan? Saakos paljaalla painaa?
- Wej
Mielelläni naisin vaimoasi haluaisitko katsella sivummalla ? Kelpaiskos vaomollesi viiskymppinen posliini kalu ja kova nuolija ?
- Oot-tehny-pahaa
Jani22 kirjoitti:
Minun 22v vaimoni olisi halukas osallistumaan.
Kuka nyt mistään lattapäästä välittää
- manwantyo
Jani22 kirjoitti:
Minun 22v vaimoni olisi halukas osallistumaan.
Tãällä m34v 190/93 20cm paksun omistava ...voin tulla panemaan vaimoasi ja saat imeä sen katsellessa... Ja jos vaimos haluu voidaan panna yhtãaikaa.. Samaan..;-)
Millainen vaimo on?
- Lattapäät-pois
Kattos rikkeen tehnyt lattapää.
Kiinnostava tapaus. Olisi hieno viettää syysloma mökillä. Vaimon panemisen merkeissä.
- Mistä-moiset
Sulla vaan pikku pulmat. Mistä sen vaimon ja mökin tempaset?
Mistä-moiset kirjoitti:
Sulla vaan pikku pulmat. Mistä sen vaimon ja mökin tempaset?
Sitähän mä just kirjoitin. "Olisi hieno viettää..."
-
Tota ei sulla olis lainata niitä kahta?
Laita YT-viesti.- Mitkä-neuvottelut
jormalaiset kirjoitti:
Sitähän mä just kirjoitin. "Olisi hieno viettää..."
-
Tota ei sulla olis lainata niitä kahta?
Laita YT-viesti.No mitkä ihmeen YT-neuvottelut tästäkin pitäisi alkaa?
Mitkä-neuvottelut kirjoitti:
No mitkä ihmeen YT-neuvottelut tästäkin pitäisi alkaa?
Ajattelin yksityisviestiä. Jos haluat paremmin kahdenkesken avautua vaimostasi.
- hghj
Suomeksi kaunistelematta vaimo häpäistään alistamalla huoraksi.
hghj kirjoitti:
Suomeksi kaunistelematta vaimo häpäistään alistamalla huoraksi.
Huoraksi nimittäminen edellyttää rahan käyttöä. Toisaalta ei se huorakaan paha ole. Se on vain määrittely kysymys mikä on väärin ja oikein.
Ei huora ketään vahingoita. Vertaa vaikka alkon myyjään tai karkkikaupan myyjään. Koskettelee se hierojakin.- knbbv
jormalaiset kirjoitti:
Huoraksi nimittäminen edellyttää rahan käyttöä. Toisaalta ei se huorakaan paha ole. Se on vain määrittely kysymys mikä on väärin ja oikein.
Ei huora ketään vahingoita. Vertaa vaikka alkon myyjään tai karkkikaupan myyjään. Koskettelee se hierojakin.Kannibalismikin on vain makuasia kun ei ole absoluuttista oikeaa ja väärää. Tämä ei ole edistystä vaan liberalismin rappioitumista hillittömäksi narsismiksi ja vaipumista irstauteen.
- jhhjj
Nauttisit siitä että vaimosi ja avioliittonne häpäistään silmiesi edessä. Tämäkö on palkka siitä että tuli vaimoksesi.
Tämä on palkka että otti minut miehekseen.
Kiellätkö vaimoasi tanssimasta toisten miesten kanssa pikkujouluissa?- jjkkj
jormalaiset kirjoitti:
Tämä on palkka että otti minut miehekseen.
Kiellätkö vaimoasi tanssimasta toisten miesten kanssa pikkujouluissa?Tansseilla ja ryhmäseksillä ei ole mitään tekemistä keskenään kuin turmeltuneessa mielessä. Rakkaus on teidän liitossanne haihtunut aikoja sitten.
- Hetiredi
Me kaverin kanssa kyllä pantiin mun eksää ihan yhdessä ja se oikeesti oliko helvetin siistii... Mä lähen mielelläni jos vaan tilaa on kuhan naisia mukana nii leikitään!
- Miika5
Sama fantasia ollut jo kauan. Varmaan monella muullakin Ukm llä. Pitkässä suhteessa jo makkarissa tasaista menoa. Olisiko tämä kipinää antavaa vai lopun alku?
Niinkuin mullakin... Olen näiltä palstoiltakin koittanut kysellä kiinnostunutta,siistiä,sinkkua paksupatukkaista,pulleasta pitävää 65 'setää' H:gistä kaveriksi,mutta ei tunnu vanhemmilla miehillä kiinnostusta
löytyä tuttavuuteen : (M52Hki kirjoitti:
Niinkuin mullakin... Olen näiltä palstoiltakin koittanut kysellä kiinnostunutta,siistiä,sinkkua paksupatukkaista,pulleasta pitävää 65 'setää' H:gistä kaveriksi,mutta ei tunnu vanhemmilla miehillä kiinnostusta
löytyä tuttavuuteen : (Eipä löydy kiinnostunutta siistiä miestä : (
Jos,laita postia suoraan ; )
Treffeissä sama tunnus...
Toisen omaa on kiihottava naida. Etenkin nuorta vaimoa.
Hih
Ketjusta on poistettu 35 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1201737
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991558Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy441066Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29919Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?40910Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50836Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s44792Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37780Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56768Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37750