Mies imee paremmin

PussitTyhjäks

Mies imee paremmin kun nainen. Siitä tulee se sanonta: "imee kun mies"

11

887

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Imemut

      Haluaisitko todistaa käytännössä?

      • Imemut

        Tai Hesasta ketään? Ei varmaankaan vanhempaa nahkamiestä löydy??
        Myös nahka/kumi trans...


    • haveri89syksy

      Ei ole kokemusta edes löylykauha miehen lailla vertaa yhtään mistään mutta kiinnostaa kovin, kerran eräs mouhijärveläinen nainen työnsi sormensa pyllyyni eikä ollut paha oli hyväää-

    • Huono.häviäjä

      Hyvä miehet!

    • Näin olen kuullut väitettävän, mutta vaikea sanoa onko totta. Kukaan mies ei ole mua vielä imenyt.

    • Kiihotuin

      Kun imit limsapulloo tänään. Kuvittele itseni sen pullon tilalle.

    • parhaimmat imut olen saanut transulta.se "neito" tiesi miten miehen kullia imetään ja pietään hyvänä.oispa mukava taas tavata kiva transu tai mies,joka antaisi suuhoitoa.jotenkin vaan transut ja miehet on ahnaampia tuohon hommaan ja nauttivat itsekkin kovan kullin käsittelystä.vaimo sallii nuo seksijutut transun tai miehen kanssa,kuhan en naisia kattele.

    • 19_7

      Kyllä nainenkin osaa. Kaverini kertoi kännipäissään että mun muija on hyvä ottaa suihin, mä sanoin sille, että olen opettanut. Vaikka itse olen saanut parhaat imut mieheltä.

    • kjdhfwjdhla

      Olen tuo kokenut että mies ottaa suihin, oikeastaan se tuntui todella hyvältä, oli vanhempi mies ja itse oli reilu parikymppinen, sain laueta suuhun.
      Naiset kun ottaa suihin niin ovat liian kovakouraisia, luulevat ehkä että tuntuu paremmalta jos käsittelee kalua kovemmin, kalu on ainakin terskata tosi herkkä, riittää hyvin hidas ja hellä suihin otto, ei tarvitse puristaa kalua kädellä kovasti, kiveksiä kun hyväilee samalla niin kaikkein paras.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      109
      2740
    2. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      29
      1331
    3. Kultasi eka kirjain? Kuka haluaa

      A haluaa J
      Ikävä
      98
      1182
    4. Kristillinen kaste annetaa upotuskasteena

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen mikve-kasteeseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali vertas
      Kaste
      162
      1007
    5. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      366
      997
    6. Empaattisuus ja suoruus.

      Tässä tullut noita pehmeitä asioita pohdittua, mutta toisaalta olen myös yksinkertainen mies. Pidän suoruudestakin. Mi
      Sinkut
      133
      958
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      55
      845
    8. Sä saat mut tuntemaan

      Jotain sellaista mitä ei saisi tuntea mutta må en mahda tälle mitään. Mulla on ikävä niitä meidän katseita ja sitä tunne
      Ikävä
      22
      683
    9. Ehkä vähän

      Rakastunut sinuun
      Ikävä
      40
      678
    10. Tunnettujen vanhempien lapset, tv-sarja

      Tunnettujen vanhempien lapset saa tv-sarjan. Juurihan yksi heistä oli MTV:ssä 6.5.26 kertomassa ettei halua julkisuutta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      110
      632
    Aihe