Ei ehkä sittenkään. 🤪
https://www.iltalehti.fi/terveysuutiset/2015022419253530_we.shtml
Pitäisikö alkaa ryyppäämään?
7
267
Vastaukset 7
- Suvakkien_massapsykoosi
Tutkimus: Tyhmät miehet juovat eniten
24.02.2015 klo 19:13 (muokattu 12.10.2018 klo 19:44)
Miehet, joilla on pienin älykkyysosamäärä, käyttävät alkoholia eniten.
Joten johtopäätös on hyvin yksiselitteinen tutkimukseen peilaten.
Suvakki omaa pienen älykkyysosamäärän ja jatkuvassa jurrissa kirjoittelee tällä palstalle kaikkea sekavaa turviksien tuomasta ihanuudesta. Jopa Vanhanen on näitä tutkinut ja todennut, että samaan kategoriaan suvakkien kanssa lukkeutuvat esim. somput joiden älykkyysosamäärä on noin 70. Länsimaisella asteikolla se tarkoittaa lievää kehitysvammaisuutta.- silllllllllllllllllll
nuorissa_on_tulevaisuus kirjoitti:
Somalit eivät juo ollenkaan, joten heidän täytyy olla neroja?
Videon mukaan mielenkiintoista käytöstä.
- Suvakkien_massapsykoosi
nuorissa_on_tulevaisuus kirjoitti:
Somalit eivät juo ollenkaan, joten heidän täytyy olla neroja?
Somput ne vasta ryyppääkin ja älykkyysosamäärä on noin 70 joten neroja ne ei oo selvinpäinkään, saatikka silloin kun vetää afrikan salaattia, khattia.
"Espoolaisen" Abdifitah Abdin varavaltuutetun matkalaukuista löytyi 22 kiloa khat-huumetta, uutisoi Helsingin Sanomat.
https://www.iltalehti.fi/uutiset/201611212200030364_uu.shtml
- Eikövain
Ihmetellä täytyy, mikä evoluution oikku on, että luonto on muovannut tuollaisen ihmisen irvikuvan kun not. Tekovaiheessa mennyt varmaan kusta sekaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu501178- 16825
- 68732
- 63725
- 47704
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69688Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131615Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31585Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.9540Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45508Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i8500- 4472
Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �104469Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24463Pitäisikö seksille asettaa huvivero?
(ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen113434Olet pelottava ilme vakavana
Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳26427- 16421
- 35404
- 34404
- 35399
