Löytyykö Pohjois-Savo, Kainuu, Pohjois-Pohjanmaa -akselilta joku mukava rouva, joka vois viedä poikuuden? :) Oon 18v, normaalivartaloinen/urheilullinen, mukava ja luotettava miehenalku. Mun ainoat kriteerit on ne, että turvaseksistä huolehditaan eikä tehdä mitään, mitä kumpikaan ei halua tehtävän. Mulla sopiva paikka ja tarvittaessa autokin löytyy...
Halukkaita rouvia/naisia viemään poikuuden?
6
634
Vastaukset
- joonas77777
Itse olin n. 10 vuotta sitten suht samassa tilanteessa. Nuori ihan ok kundi, pieneltä paikkakunnalta kotoisin. Poikuus vaivasi koko ajan mieltä ja miten siitä pääsisi eroon. Itse rohkaisin mieleni ja sovin tapaamisen "ammattilaisen" kanssa. Kerroin ikäni ja sen että haluaisin poikuudesta eroon. Tavatessani mukavan, virolaisen n.40v Annan, mua jännitti ihan helvetisti. Onneksi oli todella mukava aikuinen nainen joka ymmärsi tilanteen ja varasi riitävästi aikaa tapaamiseen. Pääsin poikuudesta eroon ja sain samalla asian tuntevaa opastusta muutenkin seksistä. Kokeilla erillaisia asentoja, miltä tuntuu suuseksi ja miten kannattaisi hyväillä naista yms. Tämä oli mun konsti jolla pääsin poikuudesta eroon "ammattilaisen" osaavalla avulla.
- siitäonjoaikaa
Omasta poikuuden menetyksestä on kulunut jo hyvän aikaa. Pääsin myös itsekkin poikuudesta eroon vanhemman naisen kanssa. Olin siloin jo 21 vuotta täyttänyt nuori mies. Luulisin hänen olleen n. 50 vuotias. Muistan vieläkin kuinka paljn se tilanne jännitti ja vähän hävettikin. Näidn vuosienkin jälkeen ajattelen vielä joskus tätä naista joka vei multa poikuuden. Se miten hienosti hän osasi hoitaa tilanteen mun kohdalla ainakin. Ei haitannut vaikka laukesin jo siinä vaiheessa kun ekan kerran laitetiin kortsua päälle. Hetki juteltiin ja rauhoituttiin sitten jatkettiin. Se tunne oli vaan niin mahtava kun sai ekan kerran tuntea miltä pillu tuntuu ja laueta hänen sisään. Jälkenpäin kun ajattelee asiaa niin olisi todella monelle nuorelle järkevää jos poikuuden veisi vanhmpi ja kokenut nainen. Itse olin paljon valmiimpi seksiin seuraavilla kerroilla kun olin saanut siihen opetusta ja tiesin hiukan mitä tehdä naisen kanssa.
- ap_
Juu onhan niitä maksullisia saatavilla, mutta en sellaisten puoleen käänny ellei ole oikeasti tarve. Haluan nimenomaan että joku kokeneempi veisi sen, niinkuin teillä on käynyt. Eihän siihen tietenkään pakottava tarve vielä ole, kun ikääkin löytyy noin vähän.
- Enusko
Millä todistat neitsyytesi?
- ap_
En varmaan mitenkään muuten kuin sillä jännittyneisyydellä ja ujoudella tositilanteen tapahtuessa :D
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061