Teatteri esitykset

Ma_rika

Onko nyt teatteri esityksiä mitä pääsee katsomaan nakuna?

15

509

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ma_rika

      Mutta tuota tuskin esitetään teatterisalissa, sellanen mitä esitetään teatterisalissa?

    • Taattu-mainonta

      Jos tuollainen näytös on, kyllä siitä kohistaan aivan yhtä paljon kuin taannoisesta Oulun esityksestä. Ei jää mainonta tekemättä kuten jäi naku-uinnin mm-yrityksessä, mistä ei ollut oikein mitään ennakkotietoa.

    • Ter-hi

      Olin katsomassa tuon Oulun esityksen muutama vuosi sitten. Yleisöä ei ollut kovin paljon.

      • Paikat-täynnä

        Aivan. Istustuoleja ei ollut enempää. Eikä katsomoon mahtunut enempää. Eikä lippujakaan ollut enempää myynnisstä.


      • Paikat-täynnä
        Paikat-täynnä kirjoitti:

        Aivan. Istustuoleja ei ollut enempää. Eikä katsomoon mahtunut enempää. Eikä lippujakaan ollut enempää myynnisstä.

        Sori. Korjaanpa tuota äskeistä. Jäihän kuusi paikkaa myymättä.

        "KULTTUURI 15.3.2014 21:48 ARKISTOMINNA AKIMO

        Yleisölle alaston Riisuttuna -tanssiesitys veti Oulun kaupunginteatterin Pikisalin lähes täyteen. Illan esitykseen lippuja oli myyty kaikkiaan 154 kappaletta. Pikisaliin mahtuu yhteensä 160 katsojaa.

        Illan esitys sujui rauhallisissa merkeissä. Perjantain ensi-illassa teatterin edustalla järjestettiin mielenilmaus.

        ”Tiedotimme yleisön hyvin ennen esitystä ja vielä erikseen Pikisalissa, lisäksi henkilökunta oli paikalla sen varalta, jos jotain sattuu. Olimme myös kertoneet esityksestä Oulun poliisille varmuuden vuoksi”, toiminnajohtaja Helena Lindqvist Jojo Oulun tanssinkeskuksesta sanoo.

        Lähes loppuunmyytyyn näytökseen yleisöä oli tullut aina pääkaupunkiseutua myöten. Lindqvist tiesi, että paikalla oli myös sellaisia helsinkiläisiä, jotka eivät olleet aiemmin käyneet Oulussa asti.

        ”Tässä on edistetty samalla myös Oulun matkailua”, hän naurahtaa.

        Esityksen jälkeen pidetyssä keskustelutilaisuudessa oli kiitelty erityisesti sitä, että myös yleisö sai olla alasti. Lindqvistin mukaan tämän kaltaisille esityksille riittää oma yleisönsä.

        Lue lisää 16.03.2014 Kalevasta."

        Olisit tarkistanut tietosi ennen kirjoittamista!


      • vapaus

        Mukavaa tuolla oli, Monet katsojista masturboi avoimesti itsekkin sain vieressäistuvalta rouvalta käsihoidon. Noita tilaisuuksia saisi olla enemmänkin.


      • Makeita-unia
        vapaus kirjoitti:

        Mukavaa tuolla oli, Monet katsojista masturboi avoimesti itsekkin sain vieressäistuvalta rouvalta käsihoidon. Noita tilaisuuksia saisi olla enemmänkin.

        kuvittelit esityksen nukahdit kesken.


      • Pihlajasaari-OLI-mukava
        vapaus kirjoitti:

        Mukavaa tuolla oli, Monet katsojista masturboi avoimesti itsekkin sain vieressäistuvalta rouvalta käsihoidon. Noita tilaisuuksia saisi olla enemmänkin.

        Jos siellä todella talahtui tuollaista, ei uusia esityksiä tulla järjestämään.

        Käy ihan kuin nakurannoilla. Homma lopahtaa miesten huonoon käyttäytymiseen.


      • vapaus

        Eihän nakurannoilta mikään ole loppunut, Viittaat tuolla varmaan siihen seksuaalivähemistöön kuuluvaan naiseen joka ONNEKSI lopetti käymisen pihliksessä.

        Onhan nakuyhdistyksessäkin vaikkajamitä seksileikkejä tapamisilla eikä kukaan jäsen sitä paheksu päinvastoin siksi niihin yhdistyksiin liitytäänkin.


      • Pois-lähtivät
        vapaus kirjoitti:

        Eihän nakurannoilta mikään ole loppunut, Viittaat tuolla varmaan siihen seksuaalivähemistöön kuuluvaan naiseen joka ONNEKSI lopetti käymisen pihliksessä.

        Onhan nakuyhdistyksessäkin vaikkajamitä seksileikkejä tapamisilla eikä kukaan jäsen sitä paheksu päinvastoin siksi niihin yhdistyksiin liitytäänkin.

        Viittaan yleiseen naiskatoon Pihlajasaaren kaakkoisosassa.
        Onhan tuosta häiriköinnistä ollut lehdissäkin.


      • vapaus

        Menneenä kesänä oli lukumääräisesti varmasti eniten naisia pihlajansaaressa, Osin toki johtuu poikkeuksellisesta säästä mutta kyllä siellä on huonomillakinilmoilla aina ollut naisia paikalla.

        Itseäni ei ainakaan haittaa vaikka ne jotka eivät näytä tai anna kosketella poistuisikin paikalta niin ei kuluisi turhaan heihin kallista tyydytysaikaa koska aina korostan AINA siellä on ollut ja tulee olemaan naisia jotka näyttää katsoo ja antaa kosketella naida.

        Näin kylpyläkautena tulee vietettyä montatuntia yhteishöyrysaunoissa ja niissä on suurinosa naisista juurikin näitä jotka ovat siellä vain istumassa eikä anna koskettaa vaikka näyttää seisokkia heille, No siinäkin sinnikkyys palkitaa


    • teatterineuvos

      Tämä on hauska ja haasteellinen veto! Muinoin Roomassa oli kaikenlaisia orgia teattereita, nykyään lienee firman pikkujoulujen jatkot yltävät samalle tasolle. Samoin, jos tooga bileisiin yhdistää saunakekkerit, jää se tooga yleensä sinne pyyhe koukkuun. Itse teatterit ovat hieman hankalampia, elokuvateatteriin voisi männä (kesällä) pitkässä takissa ja riisua se sitten kun filmi alkaa. Jos filmi on bueno, kukaan ei huomaa ja jos joku huomaakin, niin ne luulee, että sä oot ko. leffan mainos!(vältä toy story ja tuntematon sotilas leffoja). Itse Teatterissa voi istuskella nakuna, jos varaa näytöksen yksityitilaisuudeksi, mutta näin pula-aikana kannattaisi varata vain yksityis aitio. Siellä voi käsittääkseni tehdä melkein mitä vain toisia häiritsemättä, vaikka yrittää tehdä ihmisen toisen sisään! Ja onhan meillä wielä tämä wanha kunnon kotiteatteri, sitä pääsee aina katsomaan vaikka hameet korvissa, tai housut kintuissa, oli se telkkari päällä, tai ei!

    • vapaus

      Tänään oli eräässä eteläsuomen kylpylän yhteishöyrysaunassa 3 naisen joukko, Tykkäsivät kovasti katsoa kovaa kaluani tai eivät ainakaan sanoneet mitään, Kun he olivat lähdössä pois nousin seisomaan ja koitin ruiskauttaa spermaa heidän jaloilleen mutta en ihan onnistunut, Olivat varmasti pillut märkinä kun näki kun spermaa lensi kaaressa.

      • Naiset-eivät-vaan-pidä

        Joo, ihan varmasti.
        Siksi kai tuolla Kalasaman saunassa piti antaa joillekin miehille porttikieltoa.


      • vapaus

        Siellä en ole käynytkään, Millainen paikka ? Käykö paljon naisia ? Näkeekö yhteissaunan naistenpuolen ovelta suoraan suihkutiloihin ? Olen huomannut naisten nännien turpoamisesta heidän kiihoittuvan kun runkkaan kulliani avoimesti yhteissaunoissa. Naiset jotka eivät tykkää voivat saunoa muualla tai pitää silmänsä kiinni koska paikalla on useasti naisia jotka haluavat nähdä seisovia kyrpiä.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      119
      2596
    2. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      68
      1078
    3. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      209
      1030
    4. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      39
      982
    5. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      921
    6. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      894
    7. 36
      866
    8. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      122
      842
    9. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      35
      812
    10. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      3
      746
    Aihe