Ny riitti!

Mie en jaksa tällast luumuiluu enää!
3250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kantsuis jättää ne toisten kylpytakitki vaan suosiolla sinne naulakkoon.
Itepä olet soppaski keitelly. Siit saavista riittääki loppuelämäkseks. ;)

Äänestä

pääseekö paralta parku joutu otta hatka karku minnekä ei mahdu

Äänestä

Jos aloittaja on kyllästynyt syömään luumuja, silloin kannattaa lopettaa luumuilu.

Ja siirtyä vaikkapa ilmeilyyn, tuntemattomille ihmisille kun kadulla alat irvistelemään omaksi huviksi ja katsot niiden reaktioita.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


taso kirjoitti:

Mie en jaksa tällast luumuiluu enää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu