koska liikemiesrakas hemmottelee kalliilla lahjoilla.
https://www.seiska.fi/Uutiset/Sofia-Belorfin-liikemiesrakas-on-oikea-romantikko-Hemmottelee-kotona-sairastavaa-kultaansa
https://www.seiska.fi/Uutiset/Sofia-Belorfin-liikemiesrakas-on-oikea-romantikko-Hemmottelee-kotona-sairastavaa-kultaansa
Vastaukset 16
Vanhimmat
Kyllä nyt Martina on kateellinen. Martina saa vain lahjoja ukon vieraissa käynnin jälkeen.
M:lle se karma. Hyvä Sofia.
Kovasti on nyt flunssaa liikkeellä näiden tyrkkyjen piireissä.
Luxsus lahjoillahan se tietysti paranee, tai on ainakin kivempaa olla kipeenä.
Noinkin kovakuntoisten muijien tiheetä sairastelua ihmettelen, kun on käytössä kaikki lisäaineet ja vitamiinit mitä vaan markkinoilta löytyy.
Sofialla on aina flunssa silloin kun on työkeikka. Viimeksi kun hän oli Los Angelesissa hänellä oli flunssa ja siellä hänelle tuotiin sänkyyn nallekarhu ja kukkakimppu. Pikku flunssalla saa kivasti säälipisteitä. "Oih, vatsani on kipeä"
Sama vika Martinalla.
Jäi messut väliin, kun muija lusmuili kotona.
Eihän nää oikeisiin töihin kykene, uhostaan huolimatta.
Lomaa ne silti kaipaa koko ajan ja katsoo sen ansainneensa.
Vakituinen asiakas, liekö ainoa "sponsorimies". kaikki nämä tyhjätaskujulkkisnaiset harjoittavat sitä maailman vanhinta ammattia.
Sofia on liikenainen, yksityisyrittäjä.
Firma on aina mukana.
Liian kallis sulle.
Onko tuntiveloitus vai hinnoitteleeko toimintansa muutoin?
Käykö niinku entiselle vosulle, ellä kun kompastui ,tokas,, helvetti meinas mennä firma alta.
Mutta jotain hyvääkin: Sohvi on löytänyt taas paidan päälle! Londonin kuvissa ei ollut paitaa talvellakaan. Aina huitoi menemään napa paljaana. Nyt kun mies on löytynyt, voi taas pukea paidan päälle. Tsekatkaas instan uusimmat kuvat niin "tylsä" t-paita ja farkut meininki nykyään.
Onko tällä Nikolla joku ammattikin vai onko se tämä perinteisen vanhimman osaamisalueen miespuolinen myynninedistäjä?
Hän on Liikemies.
Niitä on monenlaisia.
Seiskan jymyuutinen on taas kuinka Sovi "hempeilee" uuden rakkaansa kanssa. Juu siinä se ottaa kuvia naamastaan ja rakas istuu naama peitettynä vieressä.
Mutta paita on taas päällä! Siepillä nyt menossa paljastelukausi. Meni Roopen kanssa huonosti vissiin jo jonkun aikaa kun katsoo instan kuvia milloin alkoikaan meneillä oleva tissikausi.
Löytyykö Nikon ig-nikkiä ja jos löytyy niin mistä?