Kankaanpään

Takseilla.Rosvo hintoja.3€/km.
Kysykää hinta ennen kuin tilaatte.
5648
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Köyhälle on kaikki kallista, kannattaa pistää vaan tennaria toisen eteen niin pääset halvemmalla.

Äänestä

Taidan tietää tämän rosvon... onneks taksiyrittäjät sai vapaan hinnoittelun niin loppuu se valittaminenki .....vai pahenooko vaan jos kaveri sattuu tienään paremmin...???

Äänestä

OLIKOHAN P.K.K ? ? ?

Äänestä

Täällä on niin lyhyet etäisyydet että kävelemällä tai pyörällä pääsee paikasta toiseen....siihen ei taksia tarvita tai sitten pyydetään ilmaista autokyytiä naapurilta

Äänestä

Kävele köyhä! Kai se on taksikuskinki leipänsä tienattava.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VITUNKUSETTAJAT kirjoitti:

Takseilla.Rosvo hintoja.3€/km.
Kysykää hinta ennen kuin tilaatte.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu