Haavat anaaliseksistä

Qazwsxedv

Olen nainen, ja pidän kovasti anaaliseksistä. Oikeastaan harrastamme sitä kumppanini kanssa toisinaan useita kertoja viikossa. Ongelmaksi on nyt muodostunut haavat peräsuolessa, sillä verta tulee lähes joka kerta.
Otamme alkuun rauhallisesti, hieromme ensin peräaukkoa ja mies työntyy ensin hyvin rauhallisesti sisään. Liukuvoidetta käytämme runsaasti.
Tavallaan anaaliseksi sattuu vähän aina, mutta tuntuu kuitenkin hyvältä.

Mitä tälle ongelmalle voi tehdä?

2

526

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hmmm... Aika hankala tuo vaiva. Oletteko kokeilleet erilaisia liukuvoiteita? Laitatteko lukkaria hyvin myös sisäpuolelle kun lämmittelette? Itsellä ollut samaa vaivaa pari kertaa, kun huolellinen "sisäpuolen" liukastu jäi vähemmälle. Bepanthen auttaa sellaiseen vaivaan nopeasti. :D peppuseksi on ihanaa. ;)

      • Mitäidiootteja

        Flaksi käy niin tuolla menolla saa verenmyrkytyksen jos bakteeri pääsee verenkiertoon.. Ja jos ajoissa et tajua hoitoon mennä se on henki pois.
        Oma vika pikku sika jos kannattaa pershoonauksen takia hengestään päästä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisin potkija

      Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.
      Haapavesi
      30
      1169
    2. Onko kaivattusi älykäs

      vai onko helposti vedätettävissä
      Ikävä
      66
      809
    3. Miten yksi ihminen

      Voi kolahtaa näin kovaa? Saada ajatukset vallattua näin totaalisesti? Taidan oikeasti tarvita ammattiapua tämän kanssa,
      Ikävä
      37
      676
    4. Luonnollisuus

      Ja luonnonkauneus on kaunista.
      Ikävä
      91
      599
    5. P*skimmat palstalaiset kautta aikojen äänestys

      Nyt kaikki peliin, ilman parasta, ei ole p*skinta! Muistetaan mainita myös ne piileskelevät pirulaiset! 🤓
      Sinkut
      139
      596
    6. Työttömiä suomalaisia ei saa töihin

      Ei hakemuksen hakemusta suomalaisilta ammattilaisilta, Piti sitten filippiiniläisiä palkata. https://www.is.fi/talouss
      Maailman menoa
      266
      593
    7. Toivotko jotain tapahtuvan

      Että saisit kaivattusi vaimoksesi?
      Ikävä
      52
      516
    8. Et siis halua

      enää nähdä minua? Lupaan sitten pysyä pois. Ja jos vahingossa satutaan samaan paikkaan voit uskoa että en sitä tahallani
      Ikävä
      47
      500
    9. Olet lihonut kuin pullataikina

      Olet lihonut kuin pullataikina. Et ole yhtä kaunis kuin aikaisemmin. Oletko ryyppäämässä käynnyt joka ilta?
      Ikävä
      33
      465
    10. Ammoniakkivuoto

      Oliko tämä Kiantaman tehtaalla? Ei heitä huonot uutiset Kiantamaa kiertämästä. Pitäsikkö jo laittaa lappu luukulle ja mu
      Suomussalmi
      15
      462
    Aihe