Oon nainen sun sängyn alla

Uskallatko katsoa sinne?
4104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kurkkaa sängyn alle: ei ole ötököitä, mutta pieniä vihreitä miehiä siellä on, joku laittanut jonkun kilon paketin army forces pikku-ukkoja sängyn alle.... näkee pieniä vihreitä miehiä sängyn alla :D

Äänestä

Älä tukehdu pölyyn ja villakoiriin.

Äänestä
  • Köh köh..

    Äänestä

  • Voisi tulla 2 päivää sairauslomaa töistä jos näkee pieniä vihreitä miehiä sängyn alla :D

    - Mutta silloin se sängyssäkään lepääminen ei auttaisi, sairaalan petiin pitäisi mennä nukkumaan jotta ei varmasti ole pikkusotilaita sängyn alla piileskelemässä :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jokapaikanmies kirjoitti:

Uskallatko katsoa sinne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu