Olipa se mukava herätys, kun olit siinä vierelläni. Tunsitkohan, kun käännyin ja suutelin sinua poskelle. Olit niin suloisen näköinen ;) sitten vapisit ja minäkin, se oli niin ihanaa ja koko hetki on 😍
Huomenta kulta!
Telepaattinenhetki
12535
2Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
teletappinen tuntuma;)?
Jep 👍
Telepaattinen tuntuma.... on siinäkin vene, tele-paatti.
hmm yrittääköhän tuo lumikerros jäädä maahan nyt, olisi erikoista jos ensilumi jäisi maahan, en uskalla vaihtaa renkaita ellen ole varma että se jää, olisi turhaa työtä sitten.
vaihda vaikka naapurin kanssa renkaita ;o).
No eikö se ole parempi jos ne on valmiiksi alla kun paniikissa lähteä jäiselle tielle luistelemaan.
Mulla ollu jo pari viikkoa nappularattaat alla, ja suvikumit vaihtuu keväällä.
Eräälle naapurille sanoin vitsinä kesällä helteellä kun oli vaihtamassa renkaita autoon: Älä nyt vielä vaihda nastarenkaita päälle. Naurahti ja vastasi että: joo en ihan vielä.
Toisten jääkaapeissa ainaki. ;)
ajatuskin saa aikaan väristyksiä..ihanaa <3 haluaisin niin kokea hänen kanssaan tuon
häntä poskelle, etkä huulille? Vai aattelitko, että henki haisee aamulla niin pahalta.
Se on romanttisempaa :)
Ai. Vaik sä vedät kielareitaki vaan ku Kyy kakshaarasellaan. ;)
Tommostahan se näköjään on siel Ellin siivouskopissa, ku epilepsia "iskee" samaa tahtia Marssiessa sen RKG-laitteen kanssa. ;)
Koska korvaat minulle tämän kaiken? Aivan... en halua sinulta mitään muuta kuin rahaa koska olen sitä mieltä että olet velkaa. En huoli enkä halua sinua millään tavalla mutta raha kyllä kelpaa. Ja sinä olet velkaa.
Olinpa tässä kerran iltapäiväunilla. Hän makoili vierelläni ja kerroin rakastavani häntä. Hän vastasi rakastavansa myös. Hetken meni miettiessä, oliko totta vai unta?