Kuinka paljon haluat minua?
Asteikolla 1-1000
vetovoima11
16239
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Miten kukaan haluaisi tuntematonta henkilöä, lienet idiootti koska viestisikin on idioottimainen.
Jos se viesti ei ollutkaan idioottimainen, vaan idiomaattinen viesti, jolloin sinun pitäisi itse ymmärtää asioita siitä viestistä, idioottimaisen ja idiomaattisen erotkin opiskeluun rakkaille tyttösille.
Lähettele sinä vaan höpöjuttujasi niille rakkaille tyttösillesi, minä olen mies ja viis veisaan sinun höpöjutuistasi ja edelleen niin viesti kuin viestin kirjoittaja ovat idiootteja minun silmissäni, sano sinä mitäs lystäät.
Kyllä idiootti toisen idiootin löytää. Aloitusko sinut teki idiootiksi vai olitko jo muutenkin. )
987
Joku salainen numerokoodi taas :D
Itse oikeasti ajattelin... jos olisi joku tyttökaveri jolle voisin kertoa iltasatuja omasta elämästäni... tyttö voisi pyytää että: kerro joku iltasatu todellisesta elämästä :D
Hengitä höyryjäni, sanoo juuri Colt .45":n laukaussut toisen suuhun, antaisi "tekohengitystä", viimeisetkin elämän henget pois imaisemalla uhrin suusta.
999 näin äkkiseltään :D
musiikki tuostakin: Girlschool - 999 emergency, soita hätänumeroon heti :D
Täysillä.
puhut, aloittajahan kysyi itseään koskevasta halusta.
Ainakin tällä miehellä on juuri näin toimiva nainen, näin täydellisen mänttiä viestiä tänne postaava ja itsestään ties mitä kuvitteleva. Kunpa te tietyt naiset ymmärtäisitte mistä ja miten oikea halu ja vetovoima kumpuavat.
Komppaan.
Tätä se narsismi teettää yleensä naisissa kun se ilmenee ;:D
1000
Näyttää olevan muitakin kuin ap !
Sinut? Ja kuka sinä olet?