Ensi viikonloppuna olisi sitten Hallowiin

keskitäänkö jotain? ;)
5300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ihan miehestä kiinni haluaisiko jotain olisiha se ihanaa jos hänen aloitteestaan jotain tapahtuisi vaikka ehdotus näkemiseen

1Äänestä

Voisin pukeutua pelkkään lakanaan..
Olla haamuna ilman pikkareita!😱😁

Äänestä
  • Ai. Meinaatko, että joku viittis tulla aukasee senkin kylmäkaapin? ;)
    Mä voin toki lähettää sulle noi kalsaris, jotka olit mun kaappiin tunkenu.
    Mä ku en ole mikään Mursu, ni ei viitti edes roskiin heittää. ;)

    Äänestä

Keksitään vaan odotan myös että tavattais ennen sitä. Parin viime kerran tapaamiset on ollut jotenkin.. :)

Äänestä

Mielellään jotain pienimuotoista, miksei?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaikhaaveeksitaitaajäädä kirjoitti:

keskitäänkö jotain? ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu