Halpa Hallista

Nyt kun HH alkaa sunnuntaina olla auki niin olisi korkea aika laittaa henkilökunta asiakaspalvelukoulutukseen!
Tervehdys ja Hymy-kiitos ei saa unohtua!
3201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sunnuntaisin ei hymyillä.
Et itsekään hymyilisi, jos tietäisit joutuvasi helvettiin sunnuntaityön takia.

Äänestä

saisivat laittaa hyllyn reunaan saman hinnan, mitä kassalla yrittävät velottaa. nyt siellä on pienempi hinta hyllyssä. olkaapa tarkkana myös tuotteiden päiväysten kanssa.

Äänestä

Äänestäjä osallistuu aina vaalitöihin hjalpa hjallissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Asiakas1 kirjoitti:

Nyt kun HH alkaa sunnuntaina olla auki niin olisi korkea aika laittaa henkilökunta asiakaspalvelukoulutukseen!
Tervehdys ja Hymy-kiitos ei saa unohtua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu