Grace tiistailähtö

Onko ketään? Muita ku eläkeläisiä? Kannattaako mennä?
7293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Silloin juuri parasta, marinoitua lihaa tarjolla. Lisäksi ottavat poskeen ilman hampaita, se tekee Edwardia.

Äänestä

Saaks sieltä pildee

Äänestä
  • Voiko eläkemummon alapäätä kuvailla noin romanttisella ilmauksella.

    Äänestä

  • Siis anteeksi, korjaan, lötisköö

    Äänestä

  • Joosorry kirjoitti:

    Siis anteeksi, korjaan, lötisköö

    noilla puheilla ei saa muuta, kuin kahta tunnettua kyllikkiä joko vuoron perää tai samaan aikaan, jos pituttaa piisaa

    Äänestä

Ei ne ehkä kuitenkaan anna?

Äänestä

Eläkemumman alapään nimi on mullu. Pillun ja mummun risteymä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gracetiistailähtö kirjoitti:

Onko ketään? Muita ku eläkeläisiä? Kannattaako mennä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu