Varkaus naiset

Ellei nAtsaa miestä löytyä, niin tästä vanhallekin naiselle https://www.iltalehti.fi/musiikki/f3c4f605-f6c5-4bff-b64e-0472ba9d0042_m0.shtml
4286
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sinä se koppia olet vailla.

1Äänestä
  • Entäpä kokemukset Kyyliksestä.Miespuoliset hoidot voisi antaa palautetta.Natisiko heteka vai lerpahtiko sen nähdessään

    Äänestä

mikäs se selitys jos ei huono tuuri?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Mnstr kirjoitti:

Ellei nAtsaa miestä löytyä, niin tästä vanhallekin naiselle https://www.iltalehti.fi/musiikki/f3c4f605-f6c5-4bff-b64e-0472ba9d0042_m0.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu