Ikävä kunnon rakastelua

Ikävää kömpiä yksin nukkumaan..
Kaikki on tyhjää vaan..
19641
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Turhaa. Miehet pettää kaikki.

Äänestä

Ei kai se pelkästään tee onnelliseksi jos on joku jonka vieressä nukkua?

Äänestä
  • Ei niin , kun pitäisi se ihminen tietysti olla elämässä muutenkin mukana..

    Äänestä

  • Mitä sillä ukolla tekee jos se yöjuoksuilla vieraissa käy ja netissä hakee koko ajan lisää salaista seuraa..

    Äänestä

Miä ainakaa petä kultaani sillä oon vanha aikakainen yhden vaan ei muiten

Äänestä
  • Kaikki miehet pettää. Sinäkin.

    Äänestä

  • Miehet_pettää_aina kirjoitti:

    Kaikki miehet pettää. Sinäkin.

    Mistä aimennat tämän tietosi, en minä ainakaan ole kertaakaan pettänyt naistani.

    1Äänestä

  • Petät kyllä. Etit jo seuraa täällä. Joku muu mielessä jonka toivot ihastuneen sinuun ja kaipaavan täällä. Olet jo lähellä. Vielä tuuppaus toisen suunnalta niin olet jo hekumoissa vällyjen välissä pettämässä

    Äänestä

  • Kaikki_miehet_niin_tekee kirjoitti:

    Petät kyllä. Etit jo seuraa täällä. Joku muu mielessä jonka toivot ihastuneen sinuun ja kaipaavan täällä. Olet jo lähellä. Vielä tuuppaus toisen suunnalta niin olet jo hekumoissa vällyjen välissä pettämässä

    taidatkin olla vainoharhaista ihmistyyppiä jota olisi syytä vältellä, jos itse oletkin elämässäsi pahasti pettynyt niin ei pitäisi noin katkerana jakaa tunteitaan eteenpäin!

    Äänestä

vain teille. Mistä te tiedätte miten rakastaa ja ketä rakastaa, jos ette ole ikinä olleet täysin hukassa?

Äänestä
  • armoa, miten voitte rakastaa? Tai mistä te tiedätte, miltä rakkaus tuntuu?

    Äänestä

Muistan että 80-90-lukujen taitteessa koin rakkauden ja muistan ihan selvästi että se on ihmiselon ihanin tunne.

Äänestä

Tuota samaa monet yöt.

Äänestä
  • Toivottavasti saat sen joskus kokea.

    Äänestä

  • häneltäterveiset kirjoitti:

    Toivottavasti saat sen joskus kokea.

    Sen kai aika näyttää?

    Äänestä

  • olenikävöinyt kirjoitti:

    Sen kai aika näyttää?

    Niinhän se on.

    Äänestä

Eevan viekkuun! Olisi se villiä menoa. Haavettako vain?

Äänestä

Sitä samaa minäkin ihmettelen... Sitäkö mieltä olet? Melkein kaimako oikea kätesi?

Äänestä

Mietin entä jos hajoankin palasiksi...
Rakkaani...ilman sinun kosketustasi...
Entä jos sitä ei koskaan tapahdu..
En edes pysty ajattelemaan sitä.
Miten edes pystyisin koskaan olemaan kokonainen ilman sinua..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Enoleonnellinen kirjoitti:

Ikävää kömpiä yksin nukkumaan..
Kaikki on tyhjää vaan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu