Alkaneet etunimen lisäksi laittaa sukunimen ekan kirjaimen. Minäkin sanon sivuston muutamia eksiäni! Esim. LeenaP. ElinaM, MariH,
Täällä on porukka alkanut rohkeammaksi.
OTM71
9580
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Minnasta en paljasta enempää. Hänestä voi tulla mitä tahansa minulle.
Treffataan Minna perjantaina sun luona? Keitä kahvit pikku suolaisen kera ja loppu on historiaa!))
Mut kyllä käy torstaikin!) Salilla nähdään.
Tuutko Minna tänään treenaamaan?
Eiköhän minna ole vaihtanut salia kun on alkanut kyyläävä hyypiö ärsyttämään
Vuosien turhaa trollausta.
Kuka sulle y-yltsijä on opettanut käytöstavat? Kehotan käyttämään asiallisempaa kieltä!
Ottokin oli mainittu nimeltä Teuvokin ja muut maanteiden kunkinkaat kaikki , Karkki-Karikin kai...
Hyviä oikeita nimiä sitten kuten jotkut kkk-pomot, kuten joku David, ja Ron :D
... on kyllä erittäin hyvä tämä Ronnie Dio rock-laulajana, mutta edesmennyt jo, kuollut ihminen, kerran puhuimme istuessamme rannalla erään laitapuolen kulkijan kanssa, itse join kaljaa, hänellä oli pussillinen tupakkaa, pyysin että saanko kääriä sätkän tuosta: tehdään vaihtokauppa: saat yhden kaljapurkin, niin annat minun kääriä sätkän tupakkapussistasi :D
Silloin tämä isäntä sanoi: että: teit huonot kaupat, vastasin: ei se haittaa tällä hetkellä.
Taavetti eli Harrin kaveri, Harley-Davidsonin omistaja: tykkään tästä Taavetin ja Harrin tekemästä uudesta moottoripyörästä, aika hyvä Kalevi tämä Taavettikin..
Olipa hauska juttu työtehtävissä, kun: jotaini ulkomaalaisia naisia eivät uskalla tulla istumaan minun viereen ollenkaan, kun tiedossa on että olen joku kkk-ihminen ja hengenvaarallinen, piti pyyttää istumaan, voi istua, en ole niin hengenvaarallinen sentään... muitakin vastaavia huvittavia juttuja tuollaisia, sitten uskaltavat tulla edes istumaan jonkun kuten minä viereen jotkut maahanmuuttajat..