Eih'n tämän näin pitänyt mennä et sillei hei! Liverpool on sössimässä lohkon helpoimman vieraspelin ja jatkopaikka hankaloituu merkittävästi tappion myötä!
Vastaukset 4
- SuxvexVetti
Liverpoolin vierailu Belgradin on kaikkea muuta kuin helppo. Arsu-peli painaa selvästi jaloissa.
- DonKyösti
Munaton suoritus. Kaikki kunnia Punatähdelle kovasta taistelusta, mutta kyllähän Kloppin miljonäärien olisi pitänyt pystyä parempaan. Salah olisi viime kauden kunnossa pistänyt tänään palloa reppuun. Nyt täytyy toivoa, ettei Napoli voittaisi PSG:tä, koska PSG tulee voittamaan Poolin ja Punatähden, joten jos Pool meinaa mennä kakkostilalta jatkoon, sen täytyy voittaa viimeisessä pelissä Napoli, minkä lisäksi olisi hyvä, jos Napoli tänään menettäisi pisteitä. Kyöstihän ei niin paljon välitä UCL:stä, koska Pool voitti sen öbaut vuosikymmen sitten, mutta Valioliigan voitto olisi kiva kokea. Eli Kyöstin mielestä Pool saisi vaikka tippua UCL:stä, jos se merkitsisi Valioliigan voittamista. City tosin näyttää liian vahvalta joka rintamalla.
- Taavettikakkoskanaali
Ei itketä vaikka tekee kipeää.
- PelleMikäPelle
_Miljonääripelleillä on vatsa ruikulilla joka kerta kun joutuu matkustamaan itämafian vieraaksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1011673
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä431220Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk23970Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita170806Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13770Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS37728Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja201703- 46689
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13657Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.40616