Miten vaihdan e-laskun automaattiseksi?

Miten vaihdan e-laskun automaattiseksi Osuuspankin verkkopankissa?
5298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eikö kellään kokemusta? Halla-ahon äänestäjä ei vakuuttanut.

Äänestä

Älä missään tapauksessa kysy Osuuspankista. Mietiskele edelleen, siinä tekemistä viikonlopuksi.

Äänestä

Kirjaudu verkkopankkiisi.
Vasemmalla ylhäällä on kysymys "mitä etsit". Kirjoita ikkunaan "e-laskujen hallinta".
Mene siihen "e-laskujen hallintaan", avaa haluamasi lasku ja laita rasti ruutuun "haluan, että maksu maksetaan automaattisesti eräpäivänä".
Hyväksy muutos.

Äänestä
  • Kiitos. Ja homma on nyt hoidettu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mietiskelijä123 kirjoitti:

Miten vaihdan e-laskun automaattiseksi Osuuspankin verkkopankissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu