Mä katon aflekkia

ja pelottaa kamalasti. Prismassa oli jo joulukinkkuja pakasteessa mutkun tarvis sen paistajan 🎄🍗
7190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kinkkuhan paistuu itsestään, ei sille paistajaa tarvita. :D

Äänestä
  • Viisastelua 😀

    Äänestä

Etkö käy muualla kuin prismassa?

Onko se sinun panojen etsintä foorumi?

Saanko prismasta usein seksii ?

Äänestä
  • Ajattele ny: Zycskovicin näkönen pakastekalkkuna, joka ei paistu millään, vaikka uunissa pitäis Virratki olla täpöllä. ;)

    Äänestä

  • Tää ei oo maksettu mainos.

    Äänestä

  • Ei ollut sinulle aloitus. Eikä siinä seksistä lue mitään!

    Äänestä

  • aloittajalta kirjoitti:

    Ei ollut sinulle aloitus. Eikä siinä seksistä lue mitään!

    Ei ollut ei. Huomasin kyllä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihanalle.miehelle kirjoitti:

ja pelottaa kamalasti. Prismassa oli jo joulukinkkuja pakasteessa mutkun tarvis sen paistajan 🎄🍗

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu