Ikuisuus asia.

täysnautiskelija

Voihan sitä tietysti kokemattomien kanssa keskustella kokoasioista. Totuushan on se että itse seksi ja se kumppani on tärkein asia. Kuka mistäkin nauttii ja mitkä on fiilikset puuhastelun aikana. Mikään ei tunnu just miltään, jos ei ole oikeaa tunnelatausta. Ei naisesta eikä miehestäkään. Naisen on helpompi osallistua, vaikkei sitä tunnetta oliskaan, miehellä ei sitten oikeen meinaa seisoa. Molemmat pystyy tyydyttämään ilman panoa ja vielä erittäin hyvinkin.
Tunnelataus on kuitenkin se tärkein. Jos kumppania oikein haluaa on se orgasmi herkässä kummallakin ja seksi todella nautittavaa. Sitten se kokoasia. Tottakai iso tuntuu paremmin se on ihan selvä asia, siitä ei voi kinastella. Kuitenkin kaiken kokoisilla pystyy naisen tyydyttämään tai jättää tyydyttämättä. Isompi vaan tuntuu paremmin, etenkin jos on paksu. Pituudesta taas on etua eri asennoissa ja toisissa haittaa jos ei osaa oikein käyttää. Jo ison näkeminenkin saa naiset innostumaan. Onhan se komea näky kunnon seisokissa ja ajatus saada se sisälleen kiihottaa. Kuitenkin, jos sitä tunnetta ja halua ei siinä vaiheessa ole kun ollaan sisälle työntymässä, iso satuttaa varmasti enemmän kuin pienempi. Tärkeintä kuintenkin edelleenkin on se tunne ja halu toista kohtaan. Sitä kun on ja molemmat ottavat toisensa ja omat tunteensa huomioon, on seksi taivaallisen nautinnollista.

1

328

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tiellätöissäkin

      Kyllä, koolla on väliä ei muuten, mutta pitää olla toisilleen sopivat. Itellä on noin 15-16cm ja sillä pääsen vaimoni pohjaan asti, eli terska pökkii kohdun kaulalle ja tuntuu kierukasta lähtevä naru. En toki joka asennosta , mutta en haluais olla pitempikään, koska en voisi työntää omaani kokonaan sisälle. Olen myös rakastellut vähän pienempi kokoisen naisen kanssa jolla oli tosi löysä, ei oikein tuntunut miltään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      119
      1662
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1488
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      36
      911
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      859
    5. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      38
      811
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      796
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      43
      738
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      730
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      728
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      700
    Aihe