Luonnonmukaiset kutsuu kaikki:
https://www.luonnonmukaiset.fi/dok/20190208_siuntio.pdf
Hatturieha
10
535
Vastaukset 10
- vapaus
Jos ryhmäseksi kiinostaa niin tuo on oikea paikka, ps. omat viinat kannattaa ottaa mukaan, Säästö on huomattava verrattuna 3 päivän ränni hotellin baarista juotuna.
Nuoret ja hoikat naiset saavat nauttia minun jumalaisesta peniksestä yhteissaunassa.- Köyhänainuthuvitusonvilk
Voi sinua raasua. Onneksesi sinulla on hyvä mielikuvitus.
- UjoPikkupili
Saisikohan ujompi nakuilija tulla hatun sijasta nahka- tai kumihupussa?
- vetissilupi
Nakuilija tarkoittaa siis alastonta. Kumipuvuillekin löytyy paikkansa kun vähän googlaa.
- Peraperverssi
Hupussa, ei puvussa. Onko siis huppu ok?
- Totuussaattaasatuttaa
Totuus tuosta seurasta on se että vanhat äijät haaveilee että jäseneksi saataisiin nuoria. Sitten ollaan niiin mielinkielin ja hyvää ystävää. Päästää katsomaaan nuorta pintaa. Keskustelupalstalla asia käy harvinaisen läpinäkyvästi selville. Jos olet yli 50v. voit harkita menemistä. Muutoin olet vanhojen kämyjen "silmänruokana".
- Sinähän-sen-tiedät
Niin, sinähän sen kokemuksesta tiedät, koska olet joka kerran tilaisuuksissa paikalla.
- nakuni
Silmänruokana just on kiva olla.
- Nakuilija
No eikö se ole hiukan tylsää mikäli ei mitään seksuaalista odotettavissa? Luulisi että moisessa tapahtumassa olisi myös niitä exhibitionisteja ja ihmisiä muutenkin joilla keskivertoa viriilimpi seksielämä. Ainakin nudistirannoilla on ollut kiva seurata ihmisten toimia ja miehiä erektioineen. Melko tylsää jos ei mitään odotettavissa :/
- Pervoja
Valitettavasti laisiasi poikkeavia pervoja on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901369
- 46738
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit52660- 20659
- 82650
- 53618
- 47591
- 51582
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o133577Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan191557