Neutraali aloitus näkyy hävinneen jossa kerrottiin suomalaisia tuontiauton ostajia kiinnostavista 4-5 vuotiaista kohtuullisesti ajetuista ja kunnossaolevista malleista ja niiden päivän hinnoista Saksassa. Mikähän tai kukahan senkin aloituksen poisti ja minkä takia. Siinä kävi aika hyvin selville, kuinka huima saksalaisten dieseleiden hintaromahdus on viime aikoina ollut. Juttu olisi ollut erittäin mielenkiintoinen sellaisen ihmisen kannalta joka on suunnittelemassa dieselauton hakua Saksasta. Epäilen viestien poistattajaksi Vw-konsernipuolustelijaa ja -selittelijää vaikka en millään ymmärrä miten juttu liittyisi Skodaan.
Mihin hyvä aloitus hävinnyt
Palstaa_seuraava
9145
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Joo.täältä häviää vähänkin negatiivinen palaute välittömästi.
Ei se juttu ollut mikään negatiivinen vaan enemmänkin informatiivinen ja niin "puolueeton" kuin saksalainen vain voi omistaan kirjoittaa.
Eppäile rauhassa. Kehuja ei voi estää.
Ja tämä on fakta.
Noh, liitttyikö viesti jotenkin Skodaan? Ellei, niin joku muu aihealue olisi varmaan parempi paikka kirjoitella. Yrität varmaan jotenkin vihjailla, että se koskee pelkästään Folkkareita, mutta kannattaa muistaa, että dieseleitä on myös esim. Mersulla, Bemarilla ja Fordilla.
Ei ole muilla. Vain rikollinen valmistaja Volkswagen-konserni valmistaa huijaridieseleitä, joita tyhmät jullit ostaa raakasti ylihintaan.
Ja tämä on fakta.
Eikä millään muulla merkillä? Näinkö väittää Skodatrolli
Gamalaa kun Holistin provoja poistella, miksiköhän?
Täällä on Helkaman trolleja kokopäivä ”työssä”. Heheheheee 😅
Mitä!! Onko täällä muitakin kuin minä.