Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tänäiltana vieras haluu rouvaani

Saimme tekstarin eilen: puolituttu haluisi naida vaimoa iltamyöhään mutta paikasta kiinni. Vaimo ei halua autossa mutta yksi mökki kiikarissa vaikka epävarma, mies haluaa hänet sexasuissa ja lakerisaappaissa ja sekin onnistuisi.
Rva hoikka ja kaunis 51v ja tehty cuckold/doggingjuttuja pari kertaa vuodessa, muuten olemme arkisia koti-ihmisiä joille ei liioin tapahdu mitään.
Syksyn tullen joskus seikkailemme, osti päivällä mustat saumasukat ja nyt odotamme sitä mökkiä. Kaikki voi kaatuakin...kyllä jännittää.
92097
4Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kuulostaa hyvältä.

2Äänestä

Kaikenlaisia runkkufantasioita.

1Äänestä

Kyllä nämä sivut ovat vain negatiivisten valittajien oma foorumi, kirjotitpa aivan mitä tahansa niin "runkkufantasiaa,löylykauhaa ja pirihoroja". Säälittävää ja epäonnistunutta sosiaalisesti epäonnistunutta porukkaa. Yleensä miehiä joilla ei onnaa ja olettavat, että kaikilla samanlaista pimeää keskiaikaa.
Miksi roikutte täällä, jos noin paha olla? Miksei ylläpito kylmästi poista nämä ilonpilaajat niin huomaisivat, että turha täällä mouruta jos elämä puuttuu.
Elämää täältä ei saa , vaan lukea, kun muilla sitä on ja kokemuksia siitä.

No niin, paremmalta näyttää jo. Vaimo sheivaa erästä juttuaan ja kaveri ilmoitti, että todennäköisesti saa mökin. On eräässä laitoksessa töissä ja näkee iltamyöhään, että onko tyhjiä lomamökkejä jäljellä ja äsken vielä oli tai sitten autossamme. On muuten uusi Mercedes joten alkakaahan köyhät ja kateelliset mölyämään siitäkin, kiva olla äveriäs...

Sain kameran viimein toimimaan, kun herjaa ettei korttia vaikka se on sisällä mutta menee takuuseen.
Viimeksi paras otos, kun vieras suuteli takaistuimella vaimoa ja käsi hameen alla nimettömien sisällä. Silloin oli kuusiremmiset lantioliivit ja kastanjanruskeat pitkätsukat.
Vielä puolitoistatuntia...meni jännäksi...nyt hän meikkaa jo.

2Äänestä

Runkkufantasia Raunot ja löylykauha Lasset ovat peräkammarin poikia, joita äitit eläkkeellään elättää.

1Äänestä

mistä herra "sairastaon" tietää minkälaisia seksifantasioita omalla muijallaan on (naapuri, futisjoukkue...). Toiset toteuttaa, toiset ovat kateelisia kun ei uskalla.

2Äänestä
  • Ja täällä kirjoittelijat vain fantasioi.

    Äänestä

Vaimoni kanssa ollaan 24v molemmat.
Meitä on 3 paria ja vaihtelemme vaimoja yöksi arpomalla.
Kaverini 28v vaimo oli minun kanssayötä ja vaimoni oli 22v kaverin sängyssä.

2Äänestä

Sälittävä yksilö tuo löylykauha heppu. Moneen vuoteen ei ole ollut muuta sanottavaa kuin löylykauha eikä tämän typerän palstan ylläpito osaa blokata tuota sairasta henkilöä pois.

1Äänestä

Löylykauhaa vaan "Ihmejutun" horon persiiseen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Seikkaajat kirjoitti:

Saimme tekstarin eilen: puolituttu haluisi naida vaimoa iltamyöhään mutta paikasta kiinni. Vaimo ei halua autossa mutta yksi mökki kiikarissa vaikka epävarma, mies haluaa hänet sexasuissa ja lakerisaappaissa ja sekin onnistuisi.
Rva hoikka ja kaunis 51v ja tehty cuckold/doggingjuttuja pari kertaa vuodessa, muuten olemme arkisia koti-ihmisiä joille ei liioin tapahdu mitään.
Syksyn tullen joskus seikkailemme, osti päivällä mustat saumasukat ja nyt odotamme sitä mökkiä. Kaikki voi kaatuakin...kyllä jännittää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu