Ilmaisia tokeneita

ahm

Tervehdys!

Initiative Q on yritys jonka entiset PayPal-kaverit ovat luoneet. He ovat luoneet uuden maksujärjestelmän jo 1950- luvulla suunniteltujen luottokorttien sijaan. Järjestelmä käyttää omaa kryptovaluuttaa, Q:ta ja se saa ihmiset alkamaan käyttää järjestelmää kun se on valmis. Perustajat myöntävät Q:ta ilmaiseksi ihmisille jotka nyt ovat rekisteröityneet (niiden määrä laskee sitä mukaa kun yhä useammat ihmiset liittyvät - sen vuoksi on sitä parempi mitä aiemmin liityt) Rekisteröityminen on ilmaista, ja sinulta kysytään vain nimesi ja sähköpostiosoitteesi. Sinulla ei ole mitään menettävää koska tämä ei maksa sinulle mitään, mutta jos tämä maksujärjestelmä tulee maailman johtavaksi maksutavaksi, "Q" voi olla jatkossa hyvin arvokas. Jos vielä kaipaat bitcoinia sillä arvolla joka oli seitsemän vuotta sitten niin olet todellakin myöhässä. Nyt sinulla on toinen tilaisuutesi, ethän halua missata tätä?

Tässä on minun kutsulinkkini sinulle: https://initiativeq.com/invite/SlnpvXc2X

Tämä linkki lakkaa toimimasta kun olen saanut maksimimäärän liittyjiä (5 kpl) täyteen. Kerro minulle kun olet rekisteröitynyt koska minun täytyy vielä vahvistaa sinun kirjautumisesi. Kiitos!

0

243

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Rakastan sinua

        Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
        Ikävä
        61
        920
      2. Naisten top-5 red flagit

        1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel
        Ikävä
        111
        833
      3. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

        Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
        Maailman menoa
        263
        785
      4. Mitähän meinaat

        Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
        Ikävä
        55
        722
      5. Oletko hyljännyt minut mies?

        Toivottavasti et. 🥺🥺🥺🥺🥺
        Ikävä
        50
        638
      6. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

        Minkälaisesta musiikista hän pitää?
        Ikävä
        57
        580
      7. Onko kaivattusi seinäruusu?

        Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
        Ikävä
        45
        566
      8. Onko se loukkaavaa

        Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
        Ikävä
        93
        566
      9. Jippii ! Zoon konkurssia tutkitaan .

        Vihdoinkin jotakin tietoa.
        Ähtäri
        22
        546
      10. Nykytiedon valossa

        Tekisitkö nykyisellä tietämyksellä jotain toisin ja mitä se olisi?
        Ikävä
        77
        544
      Aihe