Jos kaivattusi ja sinä suutelisitte kiihkeästi

niin kummanko naama olisi enemmän tahriintunut huulipunaan?
9621
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Minun ku Hää on nii kiihkee

Äänestä

varmaan miehen kun niin kiihkeästi imeskelis mua :D

Äänestä

Minun mutta väri on aivan eri koska siirryn suoraan tärkeämpiin huuliin ja eliksiiri siellä on mahlan värinen slurp!

Äänestä

Sulla on herpes pelurien munanimemisestä.😅

Äänestä

Hmmmm... molempien 💋

Äänestä

Minä

Äänestä

Ei kummankaan, paitsi jos mies sitten käyttää huulipunaa 😂

Äänestä

en käytä huulipunaa, on jotain yliherkkyyttä niissä oleville aineille ja tulee kurkku kipeäksi, pitäis olla molempien taudittomia, ei sitä muuten pysty

Äänestä

en käytä punaa,ei kummankaan..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


magentaonväri kirjoitti:

niin kummanko naama olisi enemmän tahriintunut huulipunaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu