Pitäis viedä pentu ( 12 viikkoo vanha) rokotettavaksi, mutta ei ole mitään kokemusta tämän seudun eläinlääkäreistä. Onko toisilla kokemuksia eläinläkärien palvelusta näillä nurkilla? Ei ihan rokotuksen takia viitsis ajaa Korpilahdelle asti muuten kyllä.
Vastaukset 4
- uusiaukeaa
no eikös jämsään juuri aukea uusi eläinlääkäri piste.
- vapaavalinta
vie ihmeessä pentusi terveyskeskukseen, ihan oikealle ihmislääkärille
- Myösillalla
Lähteenmäki länkipohjassa.
- wyeeu
Jokainen eläinlääkäri rokotukset osaa antaa. Valitse kuitenkin sellainen eläinlääkäri jonka uskot pysyvän jatkossakin paikkakunnalla. Koirallakin on hyvä olla OMAlääkäri.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392311
- 59764
- 41731
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne80569T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin7529- 62522
Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää184519Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k16514- 42510
- 45510