pää jumittua yhteen suuntaan ku on niskat niin jumissa :D Nyt sitten laitoin rasvaa ja hieroskelin mm niitä niskoja itse ja mietein että oispa helpompaa ja kivempaa kun sen tekisi joku muu ;) :)
Tänään meinasi töissä
lukittuijotenkiauts
8316
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Töissä tänään, laitoin käteni hellästi työkaverin poskille ja pussasin häntä suulle. Olis pitänyt jo aiemmin tää tehdä, aivan törkee fiilinki 🤗🤫
Minulla ei enää ole mitään tarvetta koskea keneenkään, ei edes tehdä hartiahierontaa.
Jaa kenen tarvii hieroa?
Hyvä että vaa meinas. Muutenhan sä.oisit saanu taas uuden sorkittavan sinne patologin pöydälles. ;)
Minulla oikeasti tekisi mieli halata erästä tyttöä, mutta uskaltaisinkohan?
Hyvä tiedoksianto tuokin että ei ole jotain kkk-porukkaa tukena maanpuolustuksessa ampumaan poliiseja suoraan silmistä läpi panssareista, järkyttävillä sniper-kivääreillä ja kaukaa D:
Kaikist parasta, ettei jotain venäläistä valittu johtaa jotain tekopoliisin hamasjärjestöä.
Saadaan Suomeenki semmonen kuri, ku teille Virka-Into Piille kuuluuki. ;)
Joka Tapauksessa... minua tekisi mieli halata jotain tyttöä töissä, hän on vähän iso eli pehmeä... jos toinen on sitten.. uppoutuisin tämän naisen syliin kokonaankin, olisi hauskaa nukkuakin sillei..