Eksäni teki sen hyvin, että orkun aikana työnteli lujasti kivenkovaksi ja suurentuneella vehkeellään. Nyksä on muuten suunnilleen kaikessa parempi, mutta ihan pysähtyy ja on paikoillaan kun laukeaa. Pidin kovasta naimisesta orkun aikana enemmän.. miksi mies voi tolleen pysähtyä ja miten saan työnnöt mukaan? Kehtaako tuollaisesta sanoa miehelle?
Työnnöt orgasmin aikana
5
922
Vastaukset
- Suulemitar
Siis kivenkovaksi menneellä
- Kikkeliskok
Tottakai sano! Kaikki naiset ja miehet ovat hiukan erilaisia, joten jos haluat jotain toivomaasi suuntaan, niin kommunikoimalla se muuttuu. Sano, että haluat miehesi naivan sinua erityisen voimallisesti juuri orgasmin aikana. Älä kuitenkaan sano, että exä oli hyvä vain just siinä, kun se tekin niin.
- Anonyymi
Mulla ilmiö liittyy ajatusmaailmaan yhdynnän aikana. En osaa sanoa kuinka yleistä asia on, mutta mulla jotenkin naksahtaa päässä sillä hetkellä kun paljaalla työnnyn naiseen. Kondomin kanssa ilmiötä ei ole. Ajatukset muuttuu siten, että haluan työntää siemeneni naiseen. Kun terska liukuu sisään, ajatukset muuttuu siten, että tää on jo ”puoli voittoa”. Mun orgasmi tuollasessa on todella suuri. Huippuja on useita. Tunnen sisälläni, että lasti on valmis, mutta ei vielä irtoa. Tuuppasen lisää työntöjä. Tunnen jokasella työnnöllä orkun lähestyvän. En kuitenkaan mitenkään etukäteen voi tietää kuinka monta tuuppasua varsinaiseen laukeamiseen vielä menee. Se vain on tärinää, vapinaa ja murinaa. Tiedän vehkeiden olevan laukasutilassa. Pussit kireänä ja penis kivikovana, melkein kivuliaan kovana. Yhtäkkiä tulee se viimeinen työntö. Tajunnanräjäyttävä tila, päässä humisee. Työnnän niin syvälle kuin saan ja pysähdyn. Tunnen sisällä että jotain lähti liikkeelle. Ja tunnen sykkeen ja sen kun kärjestä roiskuaa. Yksi, kaksi rajumpaa ja jälkeen tiheämpiä mutta lievempiä nykäsyjä. En kuitenkaan pysty liikkumaan ennen sykkeen loppumista.
Ehkä sun nykyisellä on sama ominaisuus? Muita?- Anonyymi
Hän tunsi, just. Ja mimmi tyytyi siihen mitä sai, kun et hänen nautintoaan edes pieneksi hetkeksi pysähtynyt miettimään.
Sano miehelles sillon ku se alkaa oleen tulossa että "älä vittu lopeta". Tai sit jos miehes on insinööri niin tee suunnitelma paperille hänen kanssa ja allekirjotukset päälle siitä.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli612548Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.211713Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️131592- 1021377
Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1221262- 831159
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen381055Kalateltta ja Siipiteltta
Siipiteltasta ei saa ruokaa ollenkaan ja ovatko työntekijät ihan selvin päin siellä. Kalateltassa taas lojuu käytetyt la141023Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?221010Jännä tunne kun ekaa kertaa elämässään tuntuu siltä
Että on tarkoitettu jollekin. Saattaahan tuo olla että on sekaisin kuin seinäkello, mutta silti tunne yhteenkuuluvuudest58937