akrapovick halmimmin 450exc

mxxxx

kertokaahan viisaammat virittäjät mistä löytyisi edulisin paikka hommata akran koko titaani putki tai edes vaimennin 450exc:n ilmeisesti pitää jostain tilata? suomen hinnat ei varmaan halvimpia? taitaa olla aika arvokas joka maassa..

4

1149

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jos kiinnostaa, niin täältä löytys tarpeettomana. Koko putki änkkäri tarpeettomana, koska pyörä on menossa vaihtoon, niin myyn povicin mielelläni erikseen jos joku siitä jotain järkevää tarjoaa... Otapa yhteyttä [email protected] Ja heitä mua tarjouksella! :)

      • putkisto

        moi! missä enskahemmolla putkisto sijaitsee? onko millainen hinta saatava tavarasta?


      • putkisto kirjoitti:

        moi! missä enskahemmolla putkisto sijaitsee? onko millainen hinta saatava tavarasta?

        Onhan siellä osoite, mistä voi kysellä lisää... :) Hämeenstä löytyy ja tarjota saa...


      • Jope
        enskahemmo kirjoitti:

        Onhan siellä osoite, mistä voi kysellä lisää... :) Hämeenstä löytyy ja tarjota saa...

        Suomesta (Kiinasta) Akran (Kymcon) tehoputki (viemäriputki) halavalla (rahalla) ja vaimennin (villat). heitäppä tarjous (herja) tuonne mun (sun) sähköpostiin (roskiin).


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      236
      2634
    2. Et taida paljoa

      treffeillä käydä? 😆 mieheltä Naiselle
      Ikävä
      101
      1124
    3. Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion

      Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu
      Ikävä
      122
      1068
    4. Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta
      Kaste
      153
      992
    5. Oikea kaste on syntisten kaste

      Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka
      Kaste
      58
      985
    6. Upotuskaste on raamatullisin kaste

      Jokainen raamattua lukenut tietää sen. Päivänselvä asia. Vauvalle annettu kaste ei löydy raamatusta.
      Kaste
      717
      897
    7. Mitä toivoisit

      Välillämme vai toivoisitko mitään näiden vuosien jälkeen?
      Ikävä
      63
      821
    8. Perussuomalaisten kansanedustajalta erittäin raju puheenvuoro eduskunnassa massamaahanmuuttoa vastaa

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000012019924.html Hyvä, että perussuomalaiset tuo Suomen kansalle tätä vihervasemmisto
      Maailman menoa
      237
      780
    9. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      35
      720
    10. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      116
      708
    Aihe